SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"ABC DLA POCZĄTKUJĄCYCH" czy TRENING "ACT"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 670
witam na forum jstem od niedawna.przekopałem sporo postów i znalazłem 2 propozycje treningu dla poczatkujących:
https://www.sfd.pl/ABC_POCZĄTKUJĄCYCH-t31907.html
https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564.html
nie wiem od czego zacząć.
mam do dyspozycji jedynie ławeczke prostą domowej roboty i taki tez modlitewnik, sztange, sztangileki oraz ok 30 kg obciązenia.wczesniej bawiłem sie tym z miesiac ale bez konkretnego planu i przemyslanego treningu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
ACT

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1758
ACT..Z reszta chyba każdy CI to powie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
W tym ja!
~~~~~~ACT~~~~~~~~

pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 770
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 670
dzieki Zygfryd91! własnie o cos takiego mi chodziło...jest tam zawarte ACT, a potem dalsze zagospodarowanie i zaplanowanie treningu. jeszce raz wielkie dzieki i pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No ja to zupełnie zielony jestem...

Następny temat

Ekto, a ACT...

WHEY premium