SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-15 kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Hej, sprawa wygląda tak...
Mam 17 lat, 165 cm wzrostu, waze 70 kg.
Tydzień temu postanowiłam wziąć się za siebie. Jeeej...
No więc chciałam poprosić o rady.. oraz o zwrócenie uwagi jeśli coś robię źle.
Na początek chodzi mi o zrzucenie wagi... Od tygodnia codziennie chodzę na siłownię, jestem zapisana na nią na trzy godziny.. tyle że i tak nie wykorzystuje tego całego czasu. Zaczynam o 18.. przez godzinę rower na świeżym powietrzu później wbijam na siłownię ćwiczę przez jakąś godzinę.. także kończę mniej-więcej po 20. W domu prysznic i nyny. Staram się jeść dość duże śniadanie, mniejszy obiad, a kolację.. no cóż, jak się uda... raz jem raz nie. Dodam że od jakiś dwuch-trzech tygodni stosuje spalacz tłuszczu- STIMEREX HARDCORE. Od następnego tygodnia mam zamiar rano, przed śniadaniem jeździć przez godzinę rowerem. ☺
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Bardzo dobrze, ze zaczełaś się ruszać, bo to niezbędne dla zachowania zdrowia.
Żeby mozna było cos wiecej powiedziec przydałaby się ankieta działu i zrzut diety z dziennika potreningu.

Natomiast bardzo żle, że zaczęłaś brac spalacze, bo przy takiej masie ciała, takim stażu, i w tym wieku to one wiecej szkody niz pozytku przyniosą. Nie maja magicznej mocy

Napisz też co robisz na tej siłowni, bo jeśli tak sobie chaotycznie chodzisz od maszyny do maszyny, to efekty spektakularne nie będą.

Posiłek po treningu to najważniejszy posiłek, więc chodzenie spać bez kolacji po wieczornym treningu to duży błąd. 3 godziny na siłowni? Mnie trening zajmuje 40 minut, plus rozgrzewka (no dobra, powinna być lepsza rozgrzewka) i ewentualnie 20 minut aero, czyli w godzinie się zamykam. Jeśli ćwiczysz na siłowni, to najpierw trening siłowy, a potem aero - ten rower, ale też nie przez godzinę.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-06-30 20:07:26

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Czyli tak...
1."Żeby mozna było cos wiecej powiedziec przydałaby się ankieta działu i zrzut diety z dziennika potreningu" ... można prościej
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
każdy działa ma przeważnie taki temat jak regulamin i ankieta, przeważnie to temat na samej górze działu
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_ANKIETA_DZIAŁU-t473858.html
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html


Nie musisz co chwilę wysyłać tego samego, jest mecz więc na forum jest pusto, wypełnij na razie to o co kolega wyżej poprosił.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-06-30 21:45:03

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Nie zrobiłam tego specjalnie, wyskakiwalo mi cały czas ze strona jest niedostępna I próbowałam ją włączyć. Tyle
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
no i zonowu ten sam tekst.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Nie rozumiem tego, dlaczego jest tu tylko część wiadomości skoro napisałam dziesięć razy więcej. .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split na masie.

Następny temat

Plan FBW na redukcji do oceny

WHEY premium