SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] [BLOG] RAW w piwnicy - redu 2022 str. 124

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
gnidusek
Co w ogóle miała na celu operacja? Bo nie wiem czy słabo czytam czy jak haha

no słabo, jest dosłownei post nad tobą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
No nie wiem czy słabo , mi chodzi o to co Ci się działo że potrzebna była operacja ? Słabe oddychanie , krwotoki czy fluki czy co XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Przeciągające się przeziębienia, po 4-6tygodni, utrudniona drożność nosa, okresowe utraty zapachu, 2x miałem powikłanie związane z zapaleniem oczodołów. Tak naprawdę co mocniej potrenowalem, a sen by się nie zgadzam, to choroba.

A jak puściłem córkę do przedszkola, to już kaskada przeziębień i augumentin jak idzie u innych 625mg co 12godz, to u mnie szedł już 2g . Nie było z czego dokładać ;)





Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-01-07 18:38:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
No i o to mi chodziło :) bo chyba tego nie pisałeś? :P , ja mam problem ze ciągle jedna dziurka w nosie oddycham xd , nigdy dwoma nie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
gnidusek
No i o to mi chodziło :) bo chyba tego nie pisałeś? :P , ja mam problem ze ciągle jedna dziurka w nosie oddycham xd , nigdy dwoma nie mogę

Nie no spoko, nie dogadaliśmy się ;)

W takim razie zrób tomografię zatok prywatnie i zobacz co się dzieje. 70%facetow np ma skrzywioną przegrodę. Mi w sumie to co się zbudowali w zatokach (nieodwracalny przerost błony śluzowej, polipy) to było na tle wieloletniej alergii +b mocnego skrzywienia przegrody w kształcie litery S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Ale masz juz z glowy, z kazdy co rozmawialem juz po to mowia ze inne zycie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
lodzianin1
Ale masz juz z glowy, z kazdy co rozmawialem juz po to mowia ze inne zycie


tp prawda - najśmieszniejsze to, że mam nos b mocno nadal zatkany, a czuje już więcej zapachów :)


-------
waga: 87,6

wczoraj wpadły 3 rolki sushi.
Jednak człowiek musi zjeść czasem to sushi do oporu czy macka raz na pół roku/rok, żeby wiedział, że to nie jest dla niego długoterminowo :). Zmuliło, siadło na żołądku. wole własną kuchnie... jeszcze kuchnia żony i teściowej wchodzi w gre :)

biorę teraz 9 dni Metypret - 3 dni dawka 32mg, potem 3dni-16mg, i 3dni 8mg
to glikokortykosteryd - no niestety, p-alergicnzy, p -zapalny (poto by zrosty się nie zrobiły), ale też immunosupresyjny.
Dwa podnosi mocno cukier, osłabia mięśnie
+ antybiotyk jeszcze 5dni

No nic i to trzeba przetrwać a potem sie rozpędzić :)

------
dziś i jutro planuje lekki trening

dziś coś takiego - po jednej serii docelowej, daleko od załapamnia, conajmniej 3pow zapasu.

1. przywodziciel - wyciag 1nóż:
2. bułgar z hantlą
3. prostowanie nóg
4. może uginanie nóg wyciąg/lub odwrotnie na prasie do prostowania

5. uginanie na bicka
6. uginanie młotkowe


w zależności czy z pingla mi nei pójdzie, zobaczymy jak mocny jutro trening będę mógł zrobić
ale na pewno do końca przyszłego tygodnia niższa objętośc i z zapasem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Powrót na swoje, DELOAD dzień 1

/



Dziś wreszcie powrót 100%do swojej michy.
W szpitalu miałem badania, i wyszło, że kreatynina i mocznik trochę powiększona, no ale też poszła dość intensywna końcówka treningowa przed samym szpitalem.
Mimo to, po analizie z trenerem również historii moich badań, gdzie ten mocznik i kreatynina trochę uciekala, małe zmiany w makro:



DT: 250b/30t/400ww. zmiany, które zaszly +20ww
dnt: 250b/50t/260ww zmiany, które zaszly: -50b/+20t/+20w

Czasem przy 300b (liczone zwierzęce) czułem, że to trawienie jest ciut gorsze niż w DT, no to sprawdzony ,.
Za 2tyg zrobię badania i posprawdzam wszystko.

-------------------

Trening, DELOAD w stylu Matta Jansena, czyli: -10%ciezsru i -3,pow, i tylko jedna seria, bez technik intensyfikacyjnych. U mnie jeszcze, po prostu mniej ćwiczeń.
Trening 25min: docelowe serie a spokojnie, z kontrolą i dużym zapasem


NOGI + bic/ramienny


1/ SS: przywodzenie+ Uginanie podudzi. Wyciąg 1noz
2/ Przysiad spider bar: 8x 100kg
3/ Uginanie db stojąc bic 14x 12kg
4/ Uginanie mlotkowe 10x 15,kg


I tyle, zapas b duży, czułem się świetnie i najważniejsze, kilka h po treningu nadal czuje się świetnie i niedosyt jest ogromny ;)

Jedzonko na tydzień

















Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-01-09 09:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
powrót po szpitalu: DELOAD -dzień 2

waga: 86,1
czardio: 15min

zeszło to sushi co mi tak siadło - u mnie to w sumie te cheaty bezpieczne, najeśc się można tak ze przez nastepne pół roku nei ma się ochoty na cheata, a i tak większośc w kibel idzie


Czuje się coraz lepiej - ale ten Metylpret (analog kortyzolu) nieźle czesze banie - spanie po nim to jakaś udreka - a trzyma się 1,5-2doby po wzięciu. No nic, dziś zmniejszyłem dawke jeden dzień wczesniej do 1tab rano - pierdziele, sen najważniejszy :).

Dziś Push/Pull - 10% cięzaru, -3pow, i intensywnośc _objętośc o dobre 60-70% w dół

1. SS: dips klata (nogi przód) + podciąganie na drązku młotkowo: RR: 15p CC
2. wyciskanie na barki sztanga, DS (martwy pkt): 10p 76kg
3. wyciąg ściąganie 1rącz klecząc (plecy): 20p 15kg
4. wyciąg unoszenie bok barku 1rącz: 7kg 10p

czas: koło 30min, ze sporymi przerami
siły co siedzi i zapasu, to szkoda gadać - masee!!

ale spokojnie - przekuje to w następnych tygodniach na kolejny krok do przodu, póki co pauza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Jakn skonczysz antybiotyk zjedz 1-2 paczki vivomixu szybciej flore naprawisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

[BLOG] Hidan20 Transformacja od 120kg

WHEY premium