SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] [BLOG] RAW w piwnicy - redu 2022 str. 124

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Hes to ogólnie nie do zajechania jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
wysokość nie tak ważna samego wyciągu jak wysokość siedziska, ja koniec końcem wziąłem hesa 210cm przy 184.5cm wzrostu (wziąłem pod uwagę że docelowa piwnica gdzie robię siłownię na tip top ma 220cm wysokości. Za to siedzisko specjalnie jest nisko osadzone a zawsze mogę obniżyć wystarczy że utnę i zrobię na regulacji nie na sztywno (już to przemyślałem przed zakupem) + do tego tak samo zaparcie kolan przerobię na takie z regulacją bo moja Marta też ćwiczy i jej się przyda inna wysokość.

Wczoraj hesa wtargałem sam przez taras na schody + przez trzy pokoje o 23 w nocy no ale mam to!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
lol, jprd - jak ty to zrobiłeś!? ze stosem razem? ja dobrze że miałem rozkręconego 9stos oddzielnie i rama w częściach - bo miałem juz okazje tachać sam sprzet schodek po schodzku 60-100kg i nie było lekko . Na pewno ciągów w następny dzien nie zrobisz *_*
Mnie na komercyjnych najbardziej irytowało niemożliwość dobrego dopasowania zapory dla nóg - tu mam idealnie pod siebie *_*


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2022-03-17 09:10:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Stos wykręciłem i osobno wziąłem a cała rama jest spawana bez opcji rozkręcania więc targałem na chama aż wtargałem
Od spodu obkleiłem trzy szmatki z mikrofibry żeby łatwiej było ciągnąć a zarazem nie rysować płytek/parkietu.

Blokadę nóg zrobię z płynną regulacją bo Marta ma całe 153cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
MASA 172dzień


CIEMNA STRONA MOCY - ZWIEKSZAMY MOC !


waga: ~101


Fotki formy niżej

Film z dzisiejszych rekordowych siadów,( robionych po tylnych) 7x130kg
Teraz BSQ wylatują na jakiś czas bo powtarza się przy nich ból biodra. No to może da trochę wiatru w żagle frontom ;).


?feature=share" class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...


Jedzenie w górę i już jest solidne
Dr: 265b/570w/60t
dnt: 265b/410w/80t














Zmieniony przez - kwachor w dniu 2022-03-19 21:04:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Jak kiedyś pisałem ze stoisz moim zdaniem w miejscu to teraz widać że to był przemyslany plan i bardzo fajnie to idzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Ja aktualnie od 12.02 siedze też na tym samym makro.
Podobnym w sumie do kwachora, ktoś by powiedział że stoisz w miejscu a ja pp prostu buduje sucho
Teraz kwestia max tygodnia i jak wleci +40ww to tak samo będzie fajna nagła poprawa na najbliższe 4 tygodnie bez ulewania się.

Kwachor super jak na 170 dni bilansu dodatniego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Cały czas tu zaglądam mimo że nie pisze ale wooow , mega Ci to poszło teraz i widać na prawdę fajna poprawę sylwetki! Tak trzymaj i lecisz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
heh, dzięki - aż jestem zdziwiony, za tak pozytywny odbiór - na codzień się chyba jednak tego nie widzi - albo inaczej, podświadomie chciałoby się , żeby to było jeszcze bardziej widoczne. Z drugiej strony wiem, że mam czas i robię swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Każdy tak ma że jak widzi siebie na codzień to efekt zero, masz formę robisz zdjęcia i po pół roku wracasz do zdjęcia i nagle o faak ale była forma xd , człowiek nie dostrzega tego co jest w danej chwili
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

[BLOG] Hidan20 Transformacja od 120kg

WHEY premium