SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] [BLOG] RAW w piwnicy - redu 2022 str. 124

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 936
Podopieczny prawdziwy pasjonat, to i to widać po sylwetce. Ja to mówię, z takimi ludźmi jak Marek się genialnie pracuje, konkrety, jak są wątpliwości wyjaśnienia, ustalenia, "dziękuję idę działać". A nie jęczenie, marudzenie, a bo to nie tak, bo w pasie mam cm więcej a czemu nie w bicepsie. Nie ma niejasnosci, nie dopowiedzen. Jest focus na progres, jest i progres, w stosunku do zdjęć ze strony 102 z podsumowania masy jak Ci pisałem dziś jest sporo do przodu, mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174882
bartek_rapala
Podopieczny prawdziwy pasjonat, to i to widać po sylwetce. Ja to mówię, z takimi ludźmi jak Marek się genialnie pracuje, konkrety, jak są wątpliwości wyjaśnienia, ustalenia, "dziękuję idę działać". A nie jęczenie, marudzenie, a bo to nie tak, bo w pasie mam cm więcej a czemu nie w bicepsie. Nie ma niejasnosci, nie dopowiedzen. Jest focus na progres, jest i progres, w stosunku do zdjęć ze strony 102 z podsumowania masy jak Ci pisałem dziś jest sporo do przodu, mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej:)


Dzięki za te słowa!
Faktycznie, dzięki współpracy z Tobą jeszcze bardziej utwierdzam się w tym, że chce w tym być głębiej i chce więcej, ale też wiem, ze na to wszystko potrzeba czasu .
*a to trener z tych nie chwalących za często ;)

Faktycznie, waga dobiła do tej skrajnej z ostatniej masy czyli 98kg i o to zestawienie tamtych 98 i wczorajszych 98 ;)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93936 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666893
Bez porównania, elegancko to wygląda
Widać idziesz w dobrym kierunku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174882
MASA 85 dzień
CIEMNA STRONA MOCY - ZWIEKSZAMY MOC !


waga: - ~96-97kg
póki co kcl bez zmian - jak nie podskoczy znowu do Świąt, to może coś się popchnie jedzenia.
Ale patrzyłem archiwalnie na poprzednią masę i kcl podobnie ~3tyś

2tygodnie temu coś zaczęło mni mdlić na żołądku - niby nic - odstawiłem ostre przyprawy takie tam - 2-4dni bez poprawy
potem trening nóg i AKTYWACJA
u mnie ujemny, u zony dodatki - ale objawy te same.
Podgorączkowy stan, mdłosci - posiłki na żołądku potrafiły mi siedzieć po 8godzin.
Na szczęście na tym się skoczyło i w środe zaczęło puszczać - czyli 2dnt, potem w środe trening z obciętą objętością a potem już normalnie
siła wszędzie nadal do przodu - apetyt mega, waga o dziwo nieco poleciała , ale też forma na plus.

dodatkowo dwie minikontuzje w tych ostatnich 2tygodnaich się przyplątały
- jedna w domu przy wyjmowaniu poduszki gryczanej z kartonu - naciągnięty podgrzebieniowy
- druga - pullover wyciag - naciągnąłem o dziwo skośny wewnętrzny

z rotatora wyszedłem juz metodą wodyna - czyli rotacja od pustego gryfu i codziennie +0,5kg. Tu zamierzam w ogóle te rotator ćwiczyć już w rutynie codziennie, bo to jednak ogranicza jak jest słaby
skos - o dziwo rozciąganie zginacza bioder po tej stronie dało fajny rezultat i przy dzisiejszych ciągach już bajka, ale jeszce 2-3dni i będzie perfekt.


Filmy z dzisiaj

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...


class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174882
MASA 94 dzień
CIEMNA STRONA MOCY - ZWIEKSZAMY MOC !


waga: - ~99k-100g

Oho, pierwsze stówy na czczo się pojawiają, a z jakością chyba jeszcze nie jest tak źle :).
Chociaż czuć taka nadmierna pompę po Swietach, więc myślę, że trochę zejdzie wody
do końca tyg bliżej 99

Jedzenie przed Świętami DODANE!!
DT +40/5
dnt +30/5

Można cisnąć kolejne parę tyg na tym makro .

Siła idzie wszędzie
Kontuzje zaleczone w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174882
MASA 99 dzień
CIEMNA STRONA MOCY - ZWIEKSZAMY MOC !


waga: - ~10-101kg

Siła idzie, technicznie walczę tylko z wiosłem sztanga.
W okresie Świątecznym było bliżej 101, dziś zeszło trochę wody i jest fajne 100.1.

Coś poglądowego, z Frontów i tylnich.

?feature=share" class="link" target="_blank">front 7x118kg



class="link" target="_blank">tylni 10x148kg




Zmieniony przez - kwachor w dniu 2022-01-03 13:07:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93936 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666893
wszystkiego dobrego w nowym roku !!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93936 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666893
ładny progres widać , ten rok będzie twój

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174882
MASA 108 dzień
CIEMNA STRONA MOCY - ZWIEKSZAMY MOC !


waga: - ~101kg

Waga ciągle delikatnie do przodu - ma zapaśc decyzja niedługo minicut w stylu 2tyg cięcia - no zobacyzmy.
Póki co jest głód, jest dobry sen i dobre treningi :)
Bartek wziął mnie pod włos i przeskoczyliśmy w rwaniowym rack pullu z treningu na trening zamaist zamiast 2kg to o 6kg :) \
i tak 182kg poszło na 8p !

Dziś trening nóg
i przyjdzie się zmierzyć na
~8+pow z pełnymi liczbami
w tylnim przysiadzie 150kg
w przednim 120kg

powalczymy ;)





Zmieniony przez - kwachor w dniu 2022-01-12 10:01:39

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2022-01-12 10:02:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93936 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666893
Jak na mini to jest za czystko ,ale od tego masz trenera aby podejmował decyzję co dalej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

[BLOG] Hidan20 Transformacja od 120kg

WHEY premium