SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] melo15 - Walka o lepszego siebie (podsumowanie redukcji '16 str. 32/reaktywacja dziennika st

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

Ilość wyświetleń tematu: 312336

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

80

Wzrost

177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Nie wiem czy sobie wkręcam, ale po tym wczorajszym posiłku tak mi się mega spało, a sny też miałem prze genialne
Najpierw byłem na wojnie i mnie postrzelono w stopę, później nagle leciałem samolotem na wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Dobra sylwetka i fajne foty jedzenia, bede sledzil bloga.

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
melo15
Nie wiem czy sobie wkręcam, ale po tym wczorajszym posiłku tak mi się mega spało, a sny też miałem prze genialne
Najpierw byłem na wojnie i mnie postrzelono w stopę, później nagle leciałem samolotem na wakacje


Masakra, sny faktycznie rewelacyjne Jak mam takie dziwne sny to rano budzę się bardziej zmęczony niż przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
22.06



DNT



Post 15 h









Suplementacja

5 g mono do pierwszego posiłku
Błonnik w tabletkach do każdego posiłku
Omega 3, witamina C do pierwszego posiłku

Tak jak pisałem rano, mega wypoczęty po węglach na noc
Cały dzień w domu, trochę ogarniania notatek na piątek, trochę siedzenia na kompie i tak zleciało.
Jutro do południa idę pozałatwiać trochę spraw
kończy mi się ubezpieczenie samochodu, na przegląd się muszę umówić, a potem trening




Zmieniony przez - melo15 w dniu 2016-06-22 23:04:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
23.06





















+ interwały na bieżni 6 x 30 sekund 18 km/h/30 sekund przerwy



Post 15 h













Suplementacja

5 g mono po treningu
Błonnik w tabletkach do każdego posiłku
Omega 3, witamina C do pierwszego posiłku
Diabeto strong przed pierwszym i ostatnim posiłkiem


Szybko dziś zleciał dzień
wiele się na jutro nie pouczyłem więc jutro będzie trzeba rano wstać i jeszcze trochę powtórzyć
Trening w porządku, interwały no masakra, paliło w płucach niemiłosiernie
Szama dziś kozacka, te ciastka mega (Mosto )
Koktajl z borówek i później te placki z owocami najlepsze dziś, szkoda że jutro low carb



Zmieniony przez - melo15 w dniu 2016-06-23 23:01:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
24.06



DNT



Post 17 h









Suplementacja

5 g mono do pierwszego posiłku
Błonnik w tabletkach do każdego posiłku
Omega 3, witamina C do pierwszego posiłku

Normalnie szalony dzień
Rano wstałem żeby się jeszcze pouczyć na anatomię i biomechanikę
Anatomię nie napisałem ale to tylko kolos i mam jeszcze czas za tydzień
a i tak egzamin będę pisał we wrześniu, a biomechanikę na szczęście zdałem
Ale gość się spóźnił stąd dziś tak długi post bo siedziałem na uczelni od 12:30 do 16... zjadłem dopiero przed 17
potem się położyłem to się obudziłem o 19, musiałem jechać odwieść mamę byłem w domu przed 21
i dopiero wtedy zjadłem drugi posiłek i właśnie co skończyłem jeść ostatni posiłek.
Straszne pustki miałem w lodówce to podbijałem tłuszcze śmietaną, co wyszło bardzo smacznie
Jutro też wcześnie wstaję bo jadę z samochodem na przegląd i muszę zrobić trochę zakupów i później trening.
Jestem ciekaw jak wypadnie dół hipertrofia
Mam nadzieję, że dzisiejsze tak krótkie okno nie wpłynie jutro na pomiary bo przede mną ciężka decyzja
albo dodanie 50 ww albo 20 tł
bo jednak nie koniecznie dobrze muszę zareagować na już dawkę tłuszczy powyżej 1 g/kg w połączeniu z dużą ilością węgli.
Jutro też przetestuje kaliper, ciekawy jestem jakie wyniki wyjdą
Tymczasem idę spać bo mimo że spałem popołudniu czuje, że zasnę w moment.







Zmieniony przez - melo15 w dniu 2016-06-24 22:37:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
fajnie wyszły te z borówkami
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Dzięki W smaku też mega, z truskawkami leciały w opór, teraz czekam jeszcze na maliny i wiśnie żeby spróbować z tym zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Pomierzyłem się rano tym kaliperem, z 10 razy powtarzałem bo nie wierzyłem, ale według wzoru 3 Jacksona, mam 4% tłuszczu... Serio mierzyłem po 10 razy i za każdym razem taki sam wynik
Brzuch 8 Udo 6 Pierś 3 + dodatkowo biodro 6
Także chyba pozostaje mi tylko kontrola fałd a nie kierowanie się bf
Muszę też robić te pomiary co 2 tyg i co 2 tyg wprowadzać zmiany bo tak to chyba bez sensu



Póki co jestem po dwóch posiłkach i nie wiem czy to kwestia upału czy metabolizmu ale tylko zjem i jestem cały mokry i wyżylony



Zmieniony przez - melo15 w dniu 2016-06-25 19:55:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting

Następny temat

Odżywianie na IF - redukcja

WHEY premium