SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] melo15 - Walka o lepszego siebie (podsumowanie redukcji '16 str. 32/reaktywacja dziennika st

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

Ilość wyświetleń tematu: 312199

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

80

Wzrost

177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
09.02

Od rana sędziowanie 3 mecze młodzieżowe, a wieczorem mecz, pierwszy w grupie mistrzowskiej i wygrany, także fajnie! Zważyłem się wczoraj i dramat, w ciągu tego tygodnia gdzie starałem się jeść te ~3 tys kcal i poza treningami nie miałem wiele ruchu to schudłem 2 kg... Przez co, że sędziowałem i miałem mecz nie było kiedy za bardzo zjeść i mało zjadłem w ogólnym rozrachunku, jak przyjechałem zjadłem kolację i zaraz poszedłem spać.

Trening

DNT

Micha

1. Kanapki z hummusem, szynką, jajkiem i warzywami
2. Owsianko - jaglanka z serkiem wiejskim, jogurtem greckim, owocami i batonem ciniminis
3. Sałatka z mozzarella, tosty

Całość: 140 B 290 WW 90 T



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
10.02

Dziś wyjątkowo trening zrobiłem bo w przyszłym tygodniu mogę się nie wyrobić, a dziś nie miałem co do roboty. Jutro jadę rano sędziować, a wieczorkiem biorę udział w seminarium z Jarosławem Olechem więc mam nadzieję, że się czegoś ciekawego tam dowiem. Taką dziś miałem ochotę jak szedłem na trening obok cukierni na jakieś ciastko to pomyślałem że jak będę wracał to wstąpię i coś wezmę, niestety była czynna do 14 a ja byłem tam 14:03, więc skończyło się na proteinowym brownie i jogurcie Swoją drogą mam praktycznie cały box z MP takich słodkości, pasuje to w końcu wykorzystać Czuć było trochę brak mocy na treningu po wczorajszym, ale nie było najgorzej. Znowu nie zrobiłem hip thrustów bo nie było miejsca, ogólnie zauważyłem, że w niedzielę jest więcej ludzi niż w ciągu tygodnia. Nadchodzący tydzień jest ostatnim wolnym od uczelni, ale będzie intensywny, treningi, wyjście do teatru w walentynki i na jakieś dobre jedzonko a w weekend wesele u kuzyna narzeczonej

Trening

Push - siła + dynamika

Clean 5x2 50 kg
Push Press 5x2 40 kg
Squat 5x3 95 kg x3x3x3x33
Pause Bench press 3x5 70 kg x3x3x3 50 kg x7
Hip thrust 3x8

Micha

1. Pieczywo z pastą z białego sera
2. Mielone z indyka, ziemniaki, surówka
3. Protein brownie, jogurt
4. Wafle ryżowe z masłem orzechowym, owoce, jogurt grecki
5. Sałata z mozzarellą, wafle ryżowe z serkiem śmietankowym

Całość: 180 B 350 WW 90 T



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Micha taka jaką lubię.......życiowa ;)
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
solaros
Micha taka jaką lubię.......życiowa ;)


Dzieki :) Chyba lepszego komplementu odnośnie miski od Ciebie nie można dostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
11.02

Tak więc dziś do południa sędziowałem zawody szkolne, potem jakieś małe zakupy i całkiem niedawno wróciłem z seminarium z Jarosławem Olechem. Trochę inaczej je sobie wyobrażałem, ale kilka fajnych wskazówek zarówno merytorycznych jak i praktycznych więc na plus je zaliczam Jutro do południa trening pull a wieczorem ręczna ;)

Trening

DNT

Micha

1. Owsianko-jaglanka
2. Napój proteinowy + baton zbożowy
3. Mielone z indyka, ziemniaki, surówka + czekolada gorzka
4. Bułki z musztardą, szynką, jajkiem i warzywami + owoce

Całość: 170 B 350 WW 60 T



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
12.02

Fajny trening, tylko nie wiem czemu nagle w drugiej serii tylko 2 powtórzenia. Micha w końcu jak na masie Na ręcznej dawno nie było takiego zap*** myślałem że się zrzygam po. I niżej zobaczcie jakie cudo ostatnio dorwałem

Trening

Pull - siła + dynamika

Keetlebell snatch 5x3 20 kg
Keetlebell swing 3x10 32 kg
Deadlift 5x3 125 kg x3x2x3x3x3
Pull ups 3x612 kg x6x6x5
Pendlay row 5x3 45 kg

Micha

1. Omlet z dodatkami
2. WPC + banan
3. Spaghetti
4. Płatki z serkiem wiejskim, owocami i masłem orzechowym
5. Pieczywo z guacamole, jajkiem, serkiem grani, warzywami + owoce

Całość: 180 B 400 WW 100 T






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to dzięki tej ręcznej inwterwał i cardio masz z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94173 Napisanych postów 364024 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667870
A co tam masz w tym słoiku ??
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
DJ_DoDo
to dzięki tej ręcznej inwterwał i cardio masz z głowy


Zebyś wiedział, aczkolwiek to ma swoje plusy

lodzianin1
A co tam masz w tym słoiku ??


Proteinowa nutella
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94173 Napisanych postów 364024 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667870
Nutella to dla mnie produkt zbyteczny ,%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting

Następny temat

Odżywianie na IF - redukcja

WHEY premium