SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

;-) po trenigu !!! Jakie Wasze zdanie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w alternatywnej drodze troche inne propozycje sa opisane

ale OCB ??:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ze fruktoza po trening i białko wolno wchłanialne sa potrzebne a tu ze fruktoza zbedna a białko szybko wchłanialne

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
a i jeszcze jedna kwestia co do drina potreningowego co sadzicie o dodaniu troche soku z cytryny i octu jab. są to kwasy ale ponoć działają odkwaszająco

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ze fruktoza po trening i białko wolno wchłanialne sa potrzebne a tu ze fruktoza zbedna a białko szybko wchłanialne

calosc zalezy od diety
jednak jesli mialbym patrzec na optymalizacje ogolna to stawiam na wariant z AD :D

troche soku z cytryny i octu jab. są to kwasy ale ponoć działają odkwaszająco

a jaki trening ???
tego typu skladniki swietnie sprawdzja sie jako pomoc dla insuliny przed posilkiem ww - ale po treningu miesnie i tak przyjma sporo glikogenu a do tkanki tluszczowej poplynie niewiele
wiec hmmm ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
zakrześ znalazłem kiedyś taką wypowiedz Lyla Mcdonalda:

1. 20-30 g węglowodanów (glucose/maltodextrin) z 12-15 g białka jeśli nie mamy aminokwasów - taki shake przed treningiem.

2. Jeśli trening trwa dłużej niż 1-1,5 godziny można dać 15-30 g węgli w trakcie.

3. Po treningu węglowodany(glukoza i jej polimery z niewielką ilością fruktozy(10-20g) - podkreśla jaj znaczenie). 1-1.5 g/kg lbm tych węgli i 1/3 tego białka(łatwo przyswajalnego).

4. Dwie godziny po tym normalny posiłek.

Proponuje więc trochę inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
więc widzicie mętlik w głowie

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
hmm no widze że każdy co innego a ja wam powiem jedno że i tak zapewne każdego organizm zareaguje na to inaczej....dla jednego lepsze będzie to dla drugiego jak zje normalny posiłek węglowo białkowy po treningu dla trzeciego będzie itp

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
Pytanie mam : jak praktycznie chcecie odczuć co wam da lepsze efekty ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
-przyrosty
-otłuszczenie
-samopoczucie
-uzupełnienie glikogenu
-uczucia towarzyszące temu przedśięwzięciu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
-przyrosty - można powiedzieć, że z miesiąca na miesiąc przyrosty są coraz mniejsze, ponieważ im dalej tym trudniej, a pozatym większość z was pewnie już "stoi" i nic nie rośnie, więc ciężko będzie ocenić skutki po przyrostach...
-otłuszczenie - to juz coś
-samopoczucie - W miare logiczne.
-uzupełnienie glikogenu - Jak ty odczuwasz uzupełnienie glikogenu ? Masz jakiś dodatkowy zmysł czy cuś ?
Więc imho raczej nie bardzo da się obiektywnie PRAKTYCZNIE ocenić czy lepiej jest tak czy inaczej, aczkolwiek pewnie któreś rozwiązanie jest troszke lepsze, a drugie gorsze, ale myśle jednak, że to drobny szczegół który nie ma WIĘKSZEGO znaczenia w praktyce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta dla faceta 100 kg

Następny temat

Szkoła dieta jak?

WHEY premium