SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiekszenie sily. Pytanie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Mam takie pytanie jak chcialby zwiekszyc sile ogolnie ale skupiajac sie na samej klatce i plaskiej lawce
Robie tak serie:
8 powtorze- 65 kg
6 powotorzen- 70 kg
4 powtorzenia- 75 kg
2 powtorzenia - 80 kg
Zaczalem cwiczyc tym planem i oto moje pytania
Chchialbym dojsc do robienia serii przzynajmniej te 8 powtorzen zaczynac od 80 kg i schodzic do 95 a nawet 100 kg ale przelamac sie nie moge
Robilem wczoraj to i co za tydzien mam do kazdego dolozyc 5 kg? Bo nie mam mniejszego ciezaru juz ;P czyli robic od 70 i konczyc juz te dwa powtorzenia na 85 kg? I tak co tydzien az bede konczyc na 95 i zaczynal 80 kg? Wiem ze to mi pomoze sie przelamac ale jaki jest w tym sens jak 80 kg na 2 powtorzenia robie z pomoca, mala bo mala ale robie ledwo. Wiec jak to podnosic? Dobrze mysle co tydzien dokladac od poczatku 5 kg wiecej? Chce sie zlamac z ciezarek w koncu bo tak ciagle sobie mowie nastepnym razem i nastepnym i w koncu musze to zrobic

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
obniz więc obciązenia ponownie i dochodź do coraz wiekszych na wcześniejszych zasadach;
kontynuuj jeszcze 4 tygodnie a w piątym zrób sprawdzian na jedno powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No to jak z tym bedzie
Ostatnia tylko ciagle + 5kg reszta bez zmian
CZy wszystko systematycznie + 5 kg?

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1540
naładuj jak najwiecej i rob 8 nastepna 6 i nastpna 8 i tak jest najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1540
8 x 6 x 8 x 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1540
dokladanie nie jest złe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Jeseli zalezy Ci tylko aby wiecej wycisnac to moze tak byc, ostatnia seria moze byc nawet czasem na max 1 powtorzenie i daj 5 serii jesli to glowne cwiczenia na kltake

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No tak ale mi zalezy na tym zeby w serii robic wiecej tymi powtorzeniami.
8,6,8,6 tu sadze ze mniej na sile pojdzie a tak to sie bardziej skupie.
Nie wiem czy 5 serii za duzo nie bedzie bo mam jeszcze inne dwa po tym cwiczenia wyciskajace :) I wszystko robie tym planem

Zmieniony przez - maciekslu1 w dniu 2010-01-06 08:29:52

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
To bym moj trening na styczen wygladal tak. Czy to jest mozlie ze tyl mozna wyciagnac w tak malym czasie?
1 tydzien
8 powtorzen -65 kg
6 powtorzen- 70 kg
4 powtrzenia- 75 kg
2 powtorzenia- 80kg
2 tyd
8 powtorzen -70 kg
6 powtorzen- 75 kg
4 powtrzenia- 80 kg
2 powtorzenia- 85kg
3 tyd
8 powtorzen -75 kg
6 powtorzen- 80 kg
4 powtrzenia- 85 kg
2 powtorzenia- 90kg
4 tyd
8 powtorzen -80 kg
6 powtorzen- 85 kg
4 powtrzenia- 90 kg
2 powtorzenia- 95kg

Tak to by wygladalo. Mam nadzieje na duzy progres sily gdyz te 80 kg wykonuje z pomoca asystenta sam to bym nie podniosl a tak to mi pomgaga lekko bo lekko ale pomoga

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1540
ja robie 4 cwiczenia po 4 serie jesli chodzi o klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1540
5 tez moze byc ale nie wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1540
rob jeszcze przerwy po karzdym po 2,5min tak zeby sie zregenerowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Masa ...

Następny temat

Dół klaty jak poprawnie robić proszę o szybką odpowiedź

WHEY premium