SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiekszanie ciezaru z kazda serią

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie bardzo banalne, ale dawno nie ćwiczyłem i zapomniałem wielu rzeczy, nawet tych podstawowych. Mianowicie chodzi mi o zwiększanie ciężaru podczas danego ćwiczenia i czy jak się robi kolejne ćwiczenie to też tak samo się zaczyna? Dobra podam przykład:

Jak przykładowo chce zrobić 3 serie na biceps podchwytem i sobie zwiększam po prostu ciężar trochę po każdej serii.
To jak zamierzam zrobić po tym 3 serie chwytem młotkowym to tak samo te serie zacząć od mniejszego ciężaru i zwiększać jak w poprzednim chwycie?
Chodzi mi o to czy mogę to łączyć np w taki sposób że jedna seria podchwytem, po tym jedna młotkowym i wtedy kolejna seria i zwiększać, czy lepiej i sensowniej jest robić to po kolei kilka serii podchwytem a potem młotkowym? To tylko przykłady, ale rozumiecie o co mi chodzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie ma znaczenia, czy zrobisz 3 serie mlotkow i nachwytem osobno, czy jedna tak, jedna tak, potem druga tak i druga tak.
rowniez ciezar mozesz uzywac staly i starac sie progresowac z treningu na trening.
a jesli chcesz progresowac w seriach to konczysz jedno cwiczenie i nie zaczynasz drugiego od najwyzszego ciezaru osiagnietego w poprzednim cwiczeniu, a normalnie z mniejszego i progresujesz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAC dawkowanie

Następny temat

Rzeźba

WHEY premium