SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększenie siły - Winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87
Witam

Potrzebuję rady i pomocy.

Bardzo mi zależy na zwiększeniu wyniku wyciskania.
Cel to 160kg do końca tego roku
Do końca Sierpnia ćwiczyłem klatkę raz w tygodniu, 4 - 5 ćwiczeń po 4 serie.
Od początku września ćwiczę typowo na siłę (znalazłem na forum trening "niemieckich zapaśników" czy coś w tym stylu), 3 x w tygodniu po 10 serii x 5/4/3 powtórzenia.
Teraz przejdę do sedna sprawy.
Kupiłem pierwszy koks - 200 sztuk Winstrolu z Desmy - oczywiście oral.
Oryginalny pięknie zapakowany z hologramami...
Z odżywek w tej chwili biorę:
4 tydzień CELL TECH HARDCORE, BCAA 1000, APLODAN, MEGA MASS 4000 (obciąłem dawkę o połowę z zalecanej), Animal Pak (jedna saszetka dziennie) i dużo białka Whey Pro...

Jak brać, ewentualnie z czym połączyć powyższy Winstrol żeby zmaksymalizować przyrost siły??
Czekam na powazne pomysły. Kasa nie gra roli...
WAŻNE!
NIE CHCĘ OSTRZEJSZYCH KOKSÓW bo nie mogę sobie pozwolić na widoczne efekty uboczne (trądzik itd) z uwagi na moją pracę.

Z góry dzięki...




Płeć: Mężczyzna

Wiek: 28

Waga: 94

Wzrost: 186

Obwód klatki: 120 na luzie

Obwód ramienia: 42

Obwód talii: 93

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Staż na siłowni: 3,5 roku

Ilość spożywanego białka: 3 g dziennie

Ilość spożywanych węglowodanów: DUŻO

Ilość spożywanych tłuszczów: tylko oliwa z oliwek do smażenia piersi z kurczka

Opis przebytych cykli sterydowych: BRAK

Trening: 5 x w tygodniu do końca sierpnia ogólny, od początku września - typowo na przyrost siły mięśni piersiowych.

Cel cyklu: zwiększenie siły

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: ----

Poziom BF%: nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): szczupły, ciężko przybrać ciała (tylko oponka rośnie jak za ostro jem)

Stan zdrowia: BDB

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: ??

Wyciskanie leżąc (MAX): 145

Martwy ciąg (MAX): 210

Przysiad (MAX): 170

Train hard, or go prone!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51501
Podbij na priv..

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
sila to glownie testosteron
wiec dodaj propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
ja zaproponował bym pewnego propa i wydaje mi się że masz mało wina
I mi konkretnie siła szła po trenie ale niech wypowiedzą się Ci co mają większe doświadczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Sila=testosteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
Ch.jowa masz dietę coś czuje po tym co napisałeś,
napisz co jesz w ciągu dnia. popraw dietę przed wejściem na cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
nie powinieneś smażyć na oliwie z oliwek.zawiera wprawdzie mało( w porównaniu do innych olei )tłuszczy wielonasyconych,ale mimo wszystke je zawiera.w wysokiej temperaturze sie utleniają i olej mało tego że traci "to co zdrowe"itp to staje się rakotwórczy.polecam do smażenia pam,albo olej kokosowy.zdania są podzielone na ten temat,ale lepiej nie ryzykowac.włosi wogóle na nim nie smażą.to olej sałatkowy a nie do smażenia.jeśli to extravergine to nawet promienie słoneczne mogą spowodować rozpad wiązań


Kwasy tłuszczowe nasycone [g]: 14.86
Kwasy tłuszczowe jednonienasycone [g]: 70.12
Kwasy tłuszczowe wielonienasycone [g]: 10.61

W procesie smażenia tłuszcz osiąga temperaturę rzędu 150 –250C
więc........

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2008-09-17 22:28:57

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2008-09-17 22:34:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
j/w jeszcze dodał bym i polecił smażenie na smalcu >> wysoka temperatura dymienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Wins + prop będzie dobrym rozwiązaniem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87
Co do tłuszczu - dzięki! Piłem olej kokosowy w ubiegłym roku, ale nie przyszło mi do głowy by na nim coś smażyć - nawet pamiętam że było na nim napisane ostrzeżenie by tego nie robić, ale OK.
Co do diety - rano 6 30 - 50 gram whey pro i 5 kapsów BCAA + 1 aplodan, o 9 owoce (banan, jabłko i co mi tam wpadnie) + serek ziarnisty, o 12 to samo + 5 kapsów BCAA, około 16 obiad (pierś kurczaka, indyka, czy inne mięcho, sałatka warzywna - co mi wpadnie w ręce) + 80 gram Mega mass 4000 + 50 gram whey pro + 1 aplodan + 1 saszetka animal pak, 17 trening, po treningu 100 gran Cell Tech Hardcore + 5 kapsów BCAA, około 19 pieczywo + ser + wędlina + 50 gram whey pro. przed snem 1 aplodan + 5 x BCAA. Takiej diety staram sie przestrzegać, czasem wpadnie mi na przemiał coś więcej (nawet fast food - choć wstyd się przyznać).

Train hard, or go prone!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87
I jeszcze jedno - czy po testosteronie nie będzie zbyt mocnych skutków ubocznych?? Nie wiem, u mnie w klubie gdzie ćwiczę nikt teścia nie używa, używają deki, wina w strzałach, omki, metki, primobolanu, anapolonu, nawet oxandrolonu - ale teścia jakoś nikt nie rusza. Jak już pisałem nie mogę sobie pozwolić na "pizzę na twarzy i plecach", to nie przejdzie.

Train hard, or go prone!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W końcu przekroczyć granice 0,5g testa weekly - zima 08/09

Następny temat

Oxandrolone na cykl (sama Oxa)

WHEY premium