SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększenie siły

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 31
Witam

Mógłby mi ktoś rozpisać plan ćwiczeń dla piłkarza które:
- Zwiększą moją kondycje
- Wzmocnią moje mięśnie nóg
- Zwiększą moją siłę ogólną
- Zmniejszą ryzyko kontuzji w czasie meczu
-Zwiększą moją dynamike

Mam 15 lat 60 kg 174 cm wzrostu i rozgrywam mecze na wyższym poziomie gdzie trzeba z siebie dać naprawdę 100% i bardzo zależy mi na dobrym przygotowaniu fizycznym

Trenuje 7 lat, mam dostęp do dużej ilości sprzętu na siłowni

Jedyne suplementy jakie stosuje to magnez, żelazo i białko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33063 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Hej, niestety tutaj nikt nie rozpisuje planów gotowych , musisz sam się zaangażować i postarać - poczytaj tematy podwieszone , poukładaj coś i daj do oceny a każdy chętnie podpowie i poprawi.Metodą prób i błędow sam sobie stworzysz swój własny plan którego będziesz świadomy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Panie kolego chciałbyś za dużo, jak masz takie wymagania to musisz się udać do trenera personalnego wówczas będziesz mieć indywidualne prowadzenie bo tego chyba oczekujesz.

Jak byś sobie ogarnął plan treningowy i wrzucił tutaj to moglibyśmy coś podpowiedzieć czy on się sprawdzi ale też musisz napisać co wcześniej robiłeś na siłowni.
Skoro grasz na wyższym poziomie to nie masz w swoim klubie trenerów, którzy by mogli pomóc ułożyć Ci plan wsparcia dla piłki nożnej? Myślę, że taka osoba byłaby bardziej kompetentna.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Zapoznaj się z tematem https://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI__wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyrobienie mięśni + zgubienie wagi

Następny temat

Co i jak

WHEY premium