SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększenie ramion-Nie ćwicząć ich??!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
Co myśliscie o takim jakby eksperymencie,żeby przez miesiąc-dwa nie ćwiczyć w ogóle ramion(bic,tric) przy klacie i plecach te partie sporo pracują,spotkałem sie z ludzmi którzy nie cwicza ich w ogole a w łapie po 45 mają,a przeciez dla rąk nie potrzeba wielkich bodźców żeby one rosły? Co o tym myślicie? Pon-Klata Sr-Plecy Piat-barki+nogi

You Train, Well Do The Rest!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
To może zadziałać w przypadku osób początkujących
Jeżeli nie masz super genetyki do łap-praca bezpośrednia albo pozostają gałązki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
Czy ja wiem,może jednak na bułe wystarczy podciąganie i wiosłowanie, a na triceps wyciskanie,atakowałem bica na różne sposoby... i siłowo i bardziej po 16 powt i nic.Może warto to spróbować? Może kojarzycie Arkadiusz Czerw z Krakowa bułe ma 44cm a łap nie robi;p

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Skoro trenujesz ramiona bezpośrednio i dopadła Cię stagnacja,nie ma szansy,by to zadziało.No chyba,że dopadło Cię przetrenowanie lokalne.Wtedy zadziała superkompensacja i ręce urosną,mimo braku treningu ukierunkowanego.To się jednak zdarza niezwykle rzadko,w przypadku rzeźniczych treningów(np. łapy 3x w tygodniu).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
trenowałem raz w tygodniu biceps,Myślicie zeby zwiekszyc czestotliwość lub ćwiczyć bardziej siłowo na biceps?

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Napisz coś o sobie(staż,wyniki siłowe,obwody...) i napisz jak trenowałeś ramiona do tej pory.Nie rośnie biceps,czy nie rośnie obwód? Bo to różnica...

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
obwód nie rośnie, staż 2lata , siłowo wyc:120 MC;140 wiecej nie próbowałem nogi 130( tez wiecej nie biore bo uwazam ze bezcelowo troche jest i kontuzjogenne) trenowałem je z klatką były to przewazne 3cwiczenia po 3s po 12-16powt lub 4cwiczenia po 2 serie 12-16powt

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak dla mnie jest kompletną bzdurą liczenie nawet na przeciętność nie trenując czegoś... zresztą w imie czego nie trenować jakieś partii... w imie lenistwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
jednak przy klacie i plecach ramiona mocno pracują to dla czego mówisz ze nie są trenowane?

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...wcale aż tak mocno nie pracują- pod warunkiem, ze ćwiczenia ukierunkowane na określone grupy wykonywane są właściwie, w przeciwnym razie mogą pracować ale kosztem owych docelowych grup... co i tak jest grubo niewystarczające nawet dla osoby średniozaawansowanej, czy wychodzącej może tylko z okresu "kulturystycznego niemowlęctwa"

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-01-05 19:57:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
apokalipsa
jak dla mnie jest kompletną bzdurą liczenie nawet na przeciętność nie trenując czegoś... zresztą w imie czego nie trenować jakieś partii... w imie lenistwa...


W przypadku początkujących to może zadziałać.
Biceps urośnie od wiosłowań,podciągań na drążku.Triceps od wyciskań.

Później najczęściej zaczynają powstawać dysproporcje.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasze treningi w trakcie redukcji?

Następny temat

Plan do poprawy

Wiecej