SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwapnienie w stawie łokciowym

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4135
Witam, niedawno robiłem zdjęcie RTG prawego łokcia i okazało się, że mam tam zwapnienie. Chodziłem 2 tygodnie na fizjoterapię - ultradzwięki. Niby mała poprawa, ale ogólnie lipa. Teraz zastanawiam się nad falą uderzeniową. Mówią, że zabieg jest o niebo lepszy, ale bolesny. Tu moje pytanie: Co może mi jeszcze pomóc w tej sytuacji, jakie zabiegi ?
1

TIME FOR A CHANGE.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 1971 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15859
Nieznam się na tym za bardzo , ale może pomoże moczenie łokcia w ciepłej wodzie ze solą(najlepiej morską lub kamienną), przez 20- 30 minut dziennie.Tak czy siak na pewno nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1818
Ale na czym dokładnie masz to zwapnienie? Na którymś ze ścięgien, w mięśniu, na kości jakieś wypuklenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4135
Jak położę ręke wyprostowaną na stole bicepsem i dłonią do góry, to zwapnienie jest od zewnętrznej strony łokcia. Do niczego nie dotyka na zdęciu rtg.

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1818
jeśli tak, to jest na którejś z tkanek miękkich. możesz potraktować falą uderzeniową, oprócz tego ćwicz normalnie i dużo rozciągaj to miejsce.
pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - ból

Następny temat

lekkie nadcisnienie podnoszenie cieżarów

Masa