SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zupy w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4948
Czytam posty o odżywianiu na forum i nie widze w ogóle w przykładowych dietach zup. Z czego to wynika? Czy mają małe wartości odżywcze, czy nie trzeba ich jeść? Ale z drugiej strony non stop na sucho się odżywiać? Prosze o odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8302
Wiekszosci zup po prostu można nie wliczać do bilansu z tego samego powodu co większości warzyw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
większość zup jest zaprawianych śmietaną mąka itp a to nie idzie w parze z naszą dietą choć ja czasami zjadam zupke ale jako stały posiłek w diecie odpada ogólnie jest tam często cukier masa soli itp.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8302
lodzianin...a kto Ci kaze zupe zageszczac smietana koniecznie? Zupy sa bardzo dobre i w sumie można ich nawet nie wliczać tak jak wspomniałem chyba ze chcesz być bardzo dokładny. Oczywiście odpadają takie zupy jak rosół.


Pozdrawiam, Marmol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
pytał się o zupy a więc pewnie takie jak mama ugotuje.Co innego jak sam ugotuje sobie warzywka na piersi ale ciężko to zupą nazwać
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
o nie przesadzajmy,nawet rosół mozna zjesc od czasu do czasu.

Zupy powinno sie uwzglednic w diecie, zalezy jak je przyzadzimy,bo jesli ugotujemy jakas zupke warzywna bez smietany, bez tłustego mięsa kotre czesto w zupach sie pojawia to czemu nie? Ciepły posiłek mamy, wiadomo ze warzywa tacą swe wartości podczas gotowania ale nie rezygnujmy z zup

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1668
to jakie zupy proponujecie? a mysle ze to troche smietany nie zaszkodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Takie zupy ktore nie sa zaprawiane maka i smietana i nie sa na podkladzie tlustych rosołow. Chociaz i takie jak zjesz raz na jakis czas to sie nic nie stanie . pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2573
najlepsze to chinskie za 50gr na mase <joke>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
ja często robie sobie "flaczki drobiowe"
oczywiście z piersi z kurczka + przyprawy i jest super
zawsze to jakaś odmniana od suchej piersi gotowanej na parze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Ja jadam czasami zupy warzywne jak mam ochote. Do bilansu nie wliczam. Lub np z makaronem i do tego miesko jakies, wtedy to co innego.

Zmieniony przez - domer w dniu 2007-01-17 18:47:14

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o diete oraz odzywki dobre dla mnie LOOK HERE

Następny temat

Dieta masowa 17 lat

WHEY premium