SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzut diety + czym uzupełnić braki ????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1827
Moje zapotrzebowanie według kalkulatora znajduje się na poziomie około 3200 + nadwyżka 400 czyli w granicach 3600, dałem białka ok. 2 g na kg masy ciała, 1 g tłuszczy, resztę władowałem w węgle... no i właśnie czym uzupełnić węgle, bo brakuje ich prawie 140 g ! I jeszcze takie dodatkowe pytanie: Czy dieta wygląda tak samo w DT i DNT? Czy mogę jeść w DNT bez posiłku bezpośrednio potreningowego czyli bez białka i węgli w prochu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Tłuszczu dalej mało ... a węgle to po treningu daj sok z ananasa np. Kleik ryżowy łatwo można pokryć zapotrzebowanie. Po za tym zamierzasz mieć taki jałowy jadłospis bez źródeł omegi 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1827
Do carbomaxa po treningu dać jeszcze sok z ananasa? A co w dni nie treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1827
+ chodzi mi o to, do jakiego konkretnie posiłku co dodać, bo że tłuszczu mało to widzę z tabeli, ale trochę ciężej wprowadzić mi zmiany do posiłku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Carbo wywal syf, a nie ma innych źródeł białka co mają tłuszcz jak ryby czy tłustsze mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1827
Po zmianie 1 dania z kuraka na karkówkę wartość tłuszczy się zgadza, dodałem również kleik ryżowy 100 g i 250 ml soku z ananasa po treningu zamiast carbo, wciąż brakuje mi 96 g węgli, gdzie byś to upchał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1827
Czy dobrym rozwiązaniem będzie np zmiana ilości ryżu do posiłków na większą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1827
Teraz dieta wygląda tak: http://www4.zippyshare.com/v/oiUkeK58/file.html, a co do omega 3 to czy warto wcinać to z tabsów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
patrząc na zrzut diety to warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1827
Ale czy ogólnie jest ok po poprawkach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz polecacie?

Następny temat

Dieta pod masę czy redukcję?

WHEY premium