SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucanie sadła - proszę o porady.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
Witam 4 dni temu zdecydowałem się zabrać za siebie.

Jacek
Płeć : mężczyzna
Wiek : 28
Waga : 120
Wzrost : 195
Obwód klatki : -
Obwód ramienia : -
Obwód talii : -
Obwód uda : -
Obwód łydki : -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : ok 30% ?
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : do tej pory (4 dni) codziennie po 120 min rowerem na czczo (ok 5-6 rano) na świeżym powietrzu przy średniej 25 km/h. Za kilka dni dorzucam późnowieczorny bieg ze skakanką. 5 min biegu-skakanka-5 min biegu. Zacznę od 15-20 samego biegu i będziemy szli w górę na ile kondycja pozwoli.
Odżywianie : Nie ma rzeczy której nie zjem. Wcześniej bardzo dużo alkoholu i śmieciowego jedzenia.
Cel : Jak najszybciej, jak najwięcej.
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia : Dobry.
Preferowane formy aktywności fizycznej : Nie stać mnie na siłownie, więc preferuje aktywność na powietrzu.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Elka
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Zamówione Machine man burner, resztka elki, dużo kawy, lecytyna, wapń, witaminy i mineraly.
Stosowane wcześniej diety : nigdy

Nie wpisałem miar kikutów, ponieważ na chwilę obecną to nie ma znaczenia. Ogólnie rzecz biorąc jestem sporym facetem.

I powiedzcie mi jak to wszystko ugryźć? Mam twardy charakterek, więc stać mnie na drakońskie metody. Muszą być jednak skuteczne.

Jak mam skomponować dietę? Ile ma w niej być białka a ile pozostałych rzeczy? Na ile posiłków to wszystko rozłożyć? Jeśli trenuje z samego rana to jakie mają być okołotreningowe posiłki?
Jak wspomniałem fundusze są skromne, więc będę kombinował na wszystkie strony. Wapno będzie ze skorupek, witaminy i lecytynę postaram się znaleźć najtańsze, białko tylko z posiłków.

Dziękuje i czekam na pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html  na początek proponuję zapoznać się z tym artykułem, na jego dole wskazówki co dalej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
Dziękuje za szybka odpowiedź. Większość rzeczy o których pisałeś nie jest mi obca. Na odżywianiu znam się trochę. Od momentu uświadomienia sobie o istocie tego co wrzucamy do garnka, zwracałem na to większą uwagę. Problem pojawił się i rósł do obecnych rozmiarów wraz upojeniem alkoholowym ( na pełnym luzie nic cię nie obchodzi, więc i żarłem byle co, ruszając się przy tym wcale ).
Skończyłem z tym to i dam radę doprowadzić siebie do porządku. Jest kobieta, jest motywacja :)

Jak znajdę chwilkę czasu to rzucę okiem na wzory z linków i postaram się coś ułożyć.

Rozumiem, że frazes " Jak najszybciej, jak najwięcej " już wam bokiem wyłazi, ale tak mam zamiar podejść do tematu. Jak pisałem wyżej, mam przecież motywację :)

Zmieniony przez - McU w dniu 2013-04-12 19:52:12

Zmieniony przez - McU w dniu 2013-04-12 19:52:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zamiast l-karnityny, któa nie działa, lecytyny i witamin, które są w pożywieniu sugeruję zapisać siena siłownię - efekt będzie lepszy. Treningi w terenie też sąjak najbardziej OK, ale jak zalezy Ci na szybszych efektach - siłka zrobi swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
Pomogłoby to także utrzymać rytm i sumienność. Problem polega na tym, że ja jestem w rozjazdach. Raz tu na 2-3 tygodnie, raz gdzie indziej. Rower jeszcze uda mi się zabrać a karty typu benefit nie mam zamiaru kupować. No i za dwa miesiące planuje podróż na dłuższy czas, więc to także wyklucza siłownie.

Ale dzięki, postaram się w pożywieniu koszt witamin utopić. Ale jak zastąpić lecytynę w tak dużych dawkach polecanych przez innych.
Elke kupiłem już dawno temu, teraz ją po prostu wykończę ( placebo ).

A co myślisz o tym MMB, który kupiłem. Czytałem trochę, ale kompletnie się na tym nie znam.

Zmieniony przez - McU w dniu 2013-04-13 16:20:28

Zmieniony przez - McU w dniu 2013-04-13 16:20:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
A kto taki poleca lecytynę "w tak dużych dawkach" ?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
wiedza przez prawie 10 lat całkiem nieźle poszła na przód, także szukałbym opracowań przynajmniej z tej dekady.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36
Dzięki, będę musiał pogrzebać odrobinę płycej :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ocena diety

Następny temat

Odchudzanie na siłowni.

WHEY premium