SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrobić coś z niczego (albo coś z czegoś), czyli przeróbka zwału na porządny mięsień

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
Witam. Zbliża się czas wakacji, więc miło by mieć sylwetkę w miarę wysportowaną. Mam 181cm wzrostu i 66kg wagi. Niestety, mimo tego, że współczynnik BMI i inne obliczenia związane ze wzrostem i wagą mam wzorowe, ciągle noszę ze sobą resztki tłuszczowe (chyba).
Wkurza mnie przednia część tułowia, która wygląda tak:
-> http://s3.zapodaj.net/50298655.jpg.html

Nie wiem dokładnie, w jaki sposób doprowadzić skutecznie jej wygląd do porządku. Dotychczas ćwiczyłem praktycznie tylko ręce i przez wielomiesięczny staż z przerwami, wytrenowałem je dość solidnie. Jednak mimo dość dużej ilości ruchu i regularnych podciągań na drążku, wszystko wisi mi w dalszym ciągu. Zacznę coś kombinować z dietą (przestane wtranżalać tłuste rzeczy) ale co oprócz tego zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Metody_treningowe_-_obwodowa_i_stacyjna-t456273.html
ułóż sobie normalny plan i przy diecie trochę do wakacji się polepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
"ułóż sobie normalny plan i przy diecie trochę do wakacji się polepszy."

Aha, rozumiem.

I jeszcze jedno, trochę głupie pytanie. Czym się różnią serie od powtórzeń? Myli mi się to on niepamiętnych czasów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
Powtórzenia to ilość np. pompek które robimy pod rząd np. 10 pompek czyli 10 powtórzeń. Te przykładowe 10 powtórzeń to 1 seria :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
Dzięki. ;)

"Przenoszenie obciążenia za głowę leżąc" - jak to wykonać, skoro leżę na podłodze?
"Wznosy obciążenia na boki stojąc " - jak mniej więcej wyglądać może to ćwiczenie?

I sprawa obciążenia: obecnie wypróbowałem plecak wypchany jedną hantlą i książkami. Niestety, chwyt jest zły, skóra strasznie boli (uchwyty są z ostrego materiału) i zastanawiam się nad kupnem hantli. Które będą lepsze?

-> http://www.allegro.pl/item621781592_hantle_zeliwne_gwintowane_20_kg_2_x_10kg.html
-> http://www.allegro.pl/item616545706_gumowane_hantle_2x10kg_16_talerzy_najtaniej.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
A np. kiedy wykonam cały plan treningowy np. o godz. 15, to o 21 mogę wykonywać tylko podciąganie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4374
Możesz dodac treningi wytrzymałościowe - bieganie, rower, pływanie - co lubisz. Spalisz tłuszcz dzięki temu, poprawisz stan zdrowia. A żeby skóra była fajna, opalaj się polewając wczesniej wodą, i jak bierzesz prysznic na koniec ustaw zimną wodę :P Tyle ode mnie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
Efekt opalania okaże się pewnie zdradliwy. :P Ponadto nie mogę się opalać, ponieważ skórę mam zbyt wrażliwą na promieniowanie i w moim przypadku bardzo łatwo o nowotwór skóry.
Bieganie stosowałem już 3 razy, ale z astmą nie tak łatwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4374
Ja ci powiem tak, ja też miałem astmę, ale sie nie poddałem. To bylo juz dawno.

Zastosowalem dietę (dużo wody, warzywa, malo tluszczy) ogólnie zdrowo i duuuużo jezdzilem na rowerze. Potem doszlo bieganie i siłownia. I po astmie ani śladu a kondychę mam lepszą niż nie jeden "zdrowy". Więc nigdy nie można sie poddawac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
Oddech pewnie też miałeś trudny? Po ledwo jednym kółku biegu oddycham jak zdrowy po kilku kilometrach...a astma powoli, ale objawia się juz znacznie mniej niż kiedyś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4374
Kiedys sie szybko męczylem, tera to lajcik :P Wystarczy silna wola i trochę chęci i wszystko jest mozliwe ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapadniety mostek "szewska klata'' PROSZE o pomoc

Następny temat

SW i FBW

WHEY premium