SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zostałeś wybrany człowiekiem roku - Zapraszamy do Swiatecznego Spamu Pusiketow

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 196814

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
no dobre skupienie to podstawa bo jak by nie bylo to psycha w tym sporcie to podstawa bo na samym placebo mozna rosnac jak na omie a bez dobrego podejscia nawet oma nie pomoze

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
A kto lubi jak ktos przeszkadza ? Ja tez nie lubie, robie co mam zrobic i chvj a ze zamienie słowo miedzy serią to inna sprawa. Na mnie nie raz jakis cep patrzy jak robie i mnie wkurvia

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
kiedyś mi kileszka przeszkodziłw seri to tak go z***ałem ze uciekał bo zaczełem go tez gonić zj**ał mi skur**** serie masakra a trening to świętość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
tu nawet nie o to chodzi, jak cwicze i ktos tam sobie nawet szepcze do drugiej osoby i to delikatnie slysze to juz mi sie bania gotuje hehe

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
dobry.

kurva co to forum tak muli ja pjerdole no coraz gorzej wkurvia to

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
drogi macie karnet na silke 1100

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wstawac kiurwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to za zastój ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clenbuterol scantel

Następny temat

Metka-pierwszy raz?? :D:D

WHEY premium