SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Znowu ja z kolejnym pytankiem :P:

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 806
Więc tak :D ,przypomianam trenuje na mase . Czyli 3 razy w tygodniu i na każdą partię mięśni mam ok.2-4 ćwiczeń,po trzy sierie i od 12-8 powórzeń i mam związku z tym pytanko ,czy leśli sobie dołoże więcej ćwiczeń np.4 więcej na każdą grupę mięśni. A tyle samo będzie powtrzeń i serii to to dalej będzie traening na mase i siłe czy bardiej na rzeźe ??

P.S Bo jak jak ćwicze to mi terening zajmuje ok.15-20 minut i to dla mnie jest troche krótko i właśnie się zastanawiam czyby nie dodać paru ćwiczeń no to jak ?? Pomóżcie z góry thx :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
No to rzeczywiście jakoś ekspresowo Ci to idzie
Powiedzmy ze masz na klatke 3 ćwiczenia ( 4,4,3 serie) i na triceps 2 ćwiczenia (4, 3 serie) w sumie. To masz w sumie 18 serii na dwie grupy mięsniowe.
Przyu treningu na mase przerwy pomiędzy seriami powinny wynosić ok 2 minut to same przerwy miedzy seriami powinny Ci zając więcej czasu niz teraz cały trening.

Więc jak to jest przyjacielu?

Napisz coś więcej jakie stosujesz przerwy, ile masz serii itd
A co do ilości cwiczeń to jeśli trening jest odpowiednio intensywny i daje rezultaty nie ma sensu dokładać trening ma być efektywny a nie przeładowany
Wrzuć swój plan zobaczymy

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 806
To mój planik :

Poniedziałek

Klata:
Wyciskanie sztangielek wąsko w leżeniu na ławeczce poziomej 12/10/8
Wyciskanie na maszynie <coś jak sztanga > :P 12/10/8
Butterfly 12/10/8

Triceps :
Francuskie wyprosty sztangielką siedząc 12/10/8

Brzuch:
Brzuszki 20/20/20

Środa

Plecy <Grzbiet> :
Przyciąganie drążka wyciągu pionowego 12/10/8

Biceps:
Zginanie przedramoin obciążonych sztangielkami siedząc ale stojąc 12/10/8
Zginanie przedramoin stojąc przodem do wyciągu 12/10/8

Brzuch:
Brzuszki 20/20/20

Piątek

Barki:
Wyciskanie sztangielek siedząc 12/10/8
Unoszenie sztangielek bokiem w górę siedząc 12/10/8

Nogi:
''Spacer'' ze sztangielkami 12/10/8
Wyprosty nóg na maszynie 12/10/8

Brzuch :
Brzuszki 20/20/20

Przerwy są 1-2 minuty ;] , to jak dołożyć pare ćwiczeń ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
Zbyt ubogi ten trening. Na plecy tylko 3 serie? Zdecydowanie za malo. Poczytaj troche, uzupelnij plan i go wrzuc jeszcze raz do oceny. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
W innym poście podałeś, że masz 13 lat. Split odpada w takim wieku. Dyskusyjnym jest czy wogóle powinienes cwiczyc w tym wieku ciezarami. Jezeli juz to lekkie FBW post masz podwieszomy w dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
to FBW wcale nie jest takie lekkie ;P

wiec jezeli masz 13 latek to na basen i pompeczki w domu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
wg mnie:
jak na masę to wolne ciężary
nie ćwiczenia na maszynach !

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Jesli masz 13 lat jak napisalikoledzy wyrzej to naprawde prosze cie i zajmij sie SW pilka, koszem czymkolwiek innym. Nie popelniaj tego bledu co wiele osob na forum i nie zaczynaj tak wczesnie. Ja zaczalem i juz w wieku 18 lat odczuwam tego skutki.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy plan 6-dniowy

Następny temat

split do sprawdzenia

WHEY premium