SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmniejszenieumięśnionych ud u mężczyzny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 1807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17
Witajcie, jako że nie wiedziałem w jakim konkretnym dziale to napisać to postanowiłem tutaj(jeżeli zły to proszę o przekierowanie na inny :)

Mam 17 lat i od dzieciaka tańczyłem taniec towarzyski oraz bardzo dużo jeździłem/jeżdżę na rowerze.
Mam problem z grubymi udami ale z tego co mi się wydaje nie jest to tłuszcz ale mięśnie.
Gdy napnę uda to prawie całe są twarde. W najgrubszym ich miejscu tj. bliżej bioder, mają 60cm! za to łydki w najgrubszym 39cm.
Jestem dość wysoki bo mam 1.76m.
Czy jest jakiś sposób na dokładne sprawdzenie czy to na udach to na pewno mięśnie a jeżeli tak to czy da się je jakoś zmniejszyć?

Jeżeli jakieś dane mam dodać to proszę i napisanie jakich (to mój pierwszy post :P )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Pokaż jak to wygląda. Zdjęcie wstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17
Oto zdjęcia, są przodem nie napięte i napięte oraz bokiem również nie napięte i napięte













Zmieniony przez - slawke w dniu 2014-03-16 23:23:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 895 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29990
Sorki ale Ty chyba nie widziałeś umięśnionych ud.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
Po pierwsze nie masz mocno umięśnionych ud. Po drugie wzrost 176 jak na mężczyznę to dosyć średni wzrost. Wątpię, żeby był na to jakiś sposób. Może rozciąganie. A kolega wyżej to ze zdjęciem przesadził bo ten drugi to wygląda jak na Syntholu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 895 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29990
DarkAdi
ten drugi to wygląda jak na Syntholu


Kolarz torowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Zapraszam do działu junior https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 
a mięśni to ty nie masz wcale, możesz mieć co najwyżej za chudą górę w stosunku do zalanych nóg.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-03-18 15:02:26

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

areoby w zastepstwie...

Następny temat

Od pewniego czasu nie przybieram na masie!

WHEY premium