SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmniejszenie wagi a w zasadzie utrata sadła z brzucha

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
Witam.
Mam 18 lat 181 cm wysokości ważę 71 kg i tu moje pytanie:
-Przed dietą ważyłem 88 kg schudłem do 68 kg a mimo to poza tym iż ręce i nogi mam jak wykałaczki to sadło na brzuchu zostało nie tknięte
-chciałbym się dowiedzieć jak mogę za pomocą domowych sposobów zrzucić to sadło bo ja już naprawdę nie mam pomysłów.
-Proszę nie pisać żeby zacząć chodzić na siłownie ponieważ chodzę raz-dwa razy w tygodniu i na więcej nie mam czasu
-bardzo proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
1. Jak pisali wyżej ankieta i zrzut diety
2. nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalenie tłuszczu z brzucha, tłuszcz spala się wszędzie, organizm decyduje skąd go spalać a to Ci powie najlepiej po pomiarach centymetrem
3. Schudłeś z 88 do 68 a dalej masz sadło na brzuchu. Miałeś diete do dupy, pewnie głodówka i bez bilansu makro składników, więc organizm się bronił i schudłeś z mięśni a nie z tego co powinieneś.
4. Bez tych danych pkt 1-3 nie ma co Ci doradzać więc ogarnij.
5. W czasie wolnym poczytaj artykuły podwieszone

Zmieniony przez - Creaxy w dniu 2013-03-05 22:33:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
wypelnij ankiete działu !
daj zrzut Twojej diety z strony po treningu.pl ( jak to zrobić masz na forum )
68 kg i 181 cm - chłopie zacznij nabierać mięśni a nie jeszcze chcesz redukować !
a po drugie prosisz, żeby Ci nie pisać, że masz chodzić na siłownie to czego oczekujesz !
a w sumie to odpowiedz na Swoje pytanie masz w tematach podwieszonych :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
chodzi mi bardziej o to jak nie chudnąć to jakieś ćwieczenia może tylko chodzi bardziej o to by można było je zrobić w domu bo mieszkam dosc daleko od miasta i nie mogę pozwolić sobie codziennie na taki rajd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
w dziale trening masz trening na domatora

poczytaj tematy podwieszone o treningu i diecie

daj później przykładowy rozpis do oceny inni którzy się znają ocenią Tobie i wyłapią błędy które zapewne będą :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
ok dzieki mam tylko pytanko jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
mam sadlo na brzuchu więc może pan zna jakieś ćwiczenia na to by spalić nie chodzi mi o ćwiczenie całego ciała lecz o zrównanie z ziemią tego sadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
nie jeste Pan tej :D

sam ćwiczenia nie spalą Tobie sadła z brzucha podstawa do dieta bez niej daleko nie zajedziesz ... zrób tak jak napisałem

ograrnij Sobie miskę ( dietę ) co i jak masz w dziale odchudzanie w tematach podwieszonych tak samo zrób z treningiem pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
tak wszstko fajnie ale jak klikam na zakladke trening to mi wywala jakichs trenerow do wynajecxia -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
Ok Zzcznijmy od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150
chciałbym jakoś wziąć się za siebie mógł byś mi pomóc w tym? chcę głównie stracić sadło z brzucha masz jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Ułóż diete zgodnie z zapotrzebowaniem kcl btw itd ułóż plan treningowy najlepiej niech to będzie FBW 3 razy w tyg do tego jakies aeroby lub zwykłe bieganie itd kombinuj masz spore pole do popisu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ułożenie diety & treningu

Następny temat

czy ten plan na plecy + tyl barkow jest dobry?

WHEY premium