SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmierz poziom swojego kwasu żołądkowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3761
A jakis zamienik tego DigestForce mozna gdzies dostac u nas w Polsce??
Ten produkt o ktorym pisal Zigol moze byc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ja proponuje, zanim zaczniecie bezsensownie wydawac kase na enzymy trawienne i betaine, obejrzec swoja kupe czy sa w niej duze ilosci niestrawionego jedzenia, tabletek etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5250
Miewam bardzo często wzdęcia i czuję jak bym miał balon w brzuchu (skończyłem redukcje 2 miesiące temu teraz robię siłę wiec masa jedzenia.) Zastanawiam się nad zakupem Super Enzymes z NOW bo skład bogaty.
1 Czy kotś to brał jeśli tak to opinie poproszę.
2 Jak dawkować (tak jak na opakowaniu po 1 kaps. do posiłku )?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
Nurilmale problemy z moim dostawca,bede mial okolo srody -czwartku,ale to bedzie Superenzymes,bo orginalny Poli quina u mnie 50$!!
pozdro

Zmieniony przez - igon8 w dniu 2011-07-18 19:25:57

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 94 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 695
jestem właśnie na Super Enzymes. Zrobiłem tym test na poziom kwasu w żołądku. Ciepło pojawiło się przy 7 tabs, teraz, po około 3tyg jestem już na 5. Czuje się znacznie lepiej i faktycznie lepiej się regeneruje. Super Enzymes może spokojnie posłużyć jako zamiennik Digest Force - jednak gdyby miał ktoś dostęp do oryginału, celowałbym w Poliquina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
ja jestem na razie po jednej kapsie super enzymes i prawde powiedziawszy cos sie dzieje dobrego w moich bebechach!!
Moze to ze wzgledu na wiek albona zycie co prowadzilem wczesniej?dojde do konca testu to jeszcze cos skrobne!!

JAWORSHTR doszedles do tych 7caps i potem zmniejszasz dawke czy jak to zrobic?Ja myslalem ze by dojsc to fazy ciepla w zoladku i potem juz tylko jedna capsa.A Ty widze jakis "cykl" jedziesz?
pozdro

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 94 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 695
@ igon8 - lecę tylko i wyłącznie wg zaleceń i zasad tego testu o którym mówi CP. Jak zaczynałem to musiałem dojść do 7 tab żeby poczuć ciepło, więc później jechałem cały czas na 6 - bo trzeba zmniejszyć ilość tabs o jedną od poczucia ciepła. przy 7 zapiekło - minus jedna = 6 tab. Po około dwóch tygodniach brania 6, poczułem ciepło i znów mogłem zejść o jedną w dół i mam nadzieję że za kilka miesięcy dojdę do jednej lub w ogóle się "wylecze". Pamiętaj, żeby test robić przy "stałym" żarciu - stek, kotlet. No i ważne jest żeby zaczynać konsumpcję od mięcha - białka, dopiero po nim warzywa i reszta. Żołądek potrzebuje kwaśnego środowiska aby szybko i całkowicie rozłożyć i wchłonąć białko - stąd występuje ciepło. Co ciekawe w starszym artykule CP nie wspomina co robić gdy dojdziesz do 7 i nic nie poczujesz. W trochę nowszym, gdzie pisze o swoim nowym produkcie z większa ilość Betainy HCl, pisze że trzeba brać tabsy do momentu aż się poczuje ciepło - czyli nawet więcej niż 7 tabs...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3761
A te 7 lub 6 tab. brałeś do każdego posiłku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
dzieki Jaworshtr,wszystko teraz jasne


stachu do pierwszego posilku biore jedna a pozniej do kazdego nastepnego dokladasz jedna,az do czasu poczucia ciepla w brzuchu.potem dalej zjezdzasz tak jak rozpisal jaworshtr

to trzeba zrobic kolejne zakupy,

Zmieniony przez - igon8 w dniu 2011-07-21 19:31:30

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5250
Właśnie mam pytanie czy do każdego posiłku jecie te 7 tabletek ? Ile średnio opakowań idzie na taki cykl ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dysproporcja?

Następny temat

Brzuszek.

WHEY premium