SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmienne godziny treningów a IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1496

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

19

Masa ciała

88

Wzrost

188

Obwód klatki

114

Obwód ramienia

39

Obwód talii

86

Obwód uda

59

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

5

Aktywność niezwiązana z treningami

awf

Cel

masa/siła

Ograniczenia żywieniowe

brak

Stan zdrowia

bdb

Zażywane leki

brak

Ograniczenia treningowe

brak

Przebyte urazy

brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

bcaa, ba, kreatyna, białka, gainery, itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 969
Witam!
Mam 2 pytania dot. diety IF. Chodzi o to, że 3 dni mam siłownie o 18, ale 2 dni boks o 20.30 i nie wiem, jak rozłożyć posiłki, żeby te 16h nie jeść, a 8h jeść, bo jak w jeden dzień dam tak a w drugi tak, to nie będzie chyba zgodne z założeniami tej diety. Drugie to czy wystarczy jak dodam te 500 kcal do dziennego bilansu kalorycznego aby była to dieta "na masę"? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
osobiscie bym przesuwał to okno,lub ew jeśli trenujesz zupełnie na czczo to mozesz przed boksem dać lekki posiłek(treningi boksu są dość ciężkie) i potem jeść resztę.Jeśli kcal dajesz na plus to wiadomo że masa powoli powinna wzrastać.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
aadriann94
Witam!
bo jak w jeden dzień dam tak a w drugi tak, to nie będzie chyba zgodne z założeniami tej diety.


Po pierwsze IF to nie dieta , a po drugie możesz manipulować oknem jedzenia. Ja np w DT stosuję 18/6 a w DNT 20/4.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 969
ok, czyli nie ma problemu z przesuwaniem godzin, a jak dokładnie rozłożyć to w każdy dzień, bo sam już nie wiem, czy dawać posiłek przetreningowy przed siłką czy nie, bo przed boksem to na pewno, bo nie jeść do 22 to trochę lipa, a trzeba się też położyć o normalnej godzinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Przed siłką nie musisz jeść, jeżeli po treningu jesteś w stanie zjeść wszystko. Przed boksem lepiej zjeść, zdecydowanie.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 969
chyba nie byłym w stanie zjeść po siłce wszystkiego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Nawet gdybyś był wstanie "upchnąć" wszystko w posiłku po treningu to i tak zdecydowanie odradzałbym rozpoczynanie okna konsumpcji o 22:00.

W mojej opinii najrozsądniejsze wyjście w Twoim przypadku, to post 16 h i 2 małe posiłki przed treningiem (każdy z tych posiłków powinien zawierać około 25% zapotrzebowania energetycznego). Posiłek po treningu około 50% zapotrzebowania energetycznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Cel: masa/siła

Nawet nie próbuj trenować na czczo, a wydłużenie w razie potrzeby okna do 10 h nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 969
dziękuję dwóm ostatnim Panom ;) temat do zamknięcia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF a wydalanie

Następny temat

Pomocyy !

WHEY premium