SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmieniam układ treningowy -> prosze o wskazówki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 997
Do tej pory ćwiczyłem tak

Pn -> klatka + nogi + brzuch
Wt -> barki + bic + brzuch + aero 60 min
Sr -> plecy + tric + brzuch + aero 60 min
Cz, Pt, Sb -> jadę od początku
Nd -> wolne, a więc 6 razy w tygodniu.

Teraz chcę dołożyć interwały, wiedząc że nie można łączyć siły z wytrzymałością. Chcę spróbować tak
Nd -> 30 min aero (spokojna zabawa bez szaleństw tentno 120) + interwał (60 s wprowadzenie, 20s gaz - 20s odpoczynek x 5, 60s wyjścia) w miarę upływu czasu będę doładać interwały tak aby zamknąć wszystko w 12 min + brzuch
Pytanie: Czy praktykuję się takie połączenie w jednej jednostce treningowej, aero (praca tlenowa) interwał (praca beztlenowa)?
Pn -> klatka + nogi + brzuch + aero ok 30-40 min
Wt -> tak jak Nd
Śr -> barki + bic + brzuch + 30-40 min aero
Cz -> jak Nd i Wt
PT -> plecy + tric + brzuch + 30-40 min aero
Sb -> wolne
Do tego jest dieta nisko węglowa i suple (suple wprowadziłem 2 tyg temu).
Ćwiczę na siłowni od 4 miechów, przez pierwsze 2 robiłem trening obwodowy, następnie to co widać na początku mojego posta.
Efekty: z 93 kg (26% tł). na 79 kg (21% tł)nie wiem czy to dobry wynik czy nie, możecie ocenić sami. Proszę o rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli podajesz prawidłowe dane, zaczynając miałeś 70 kg beztłuszczowej masy ciała, teraz masz 62,5 kg, więc tragedia, straciłeś 7,5 kg mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 997
Przepraszam podałem złe dane, fad mierzyłem przy wadze 85 kg,
więc 85 kg (26% tł) obecnie 79 kg (21%)
Gdy rozpoczynałem cztery miesiące temu ważyłem 93 kg ale zawartości tłuszczu nie mierzyłem.
Niestety czm dalej w las tym.....
Czy mógłbyś pomóc mi w dalszych działaniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta : https://www.sfd.pl/temat209117/

trening i dieta : https://www.sfd.pl/temat169521

inne podejście do tego samego tematu : https://www.sfd.pl/temat190781

dieta i trening na niskich węglach : https://www.sfd.pl/temat137270/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 997
Waga 80kg
Wzrost 175 cm


Dieta wyglada nastepująco

B 174 g/dzien -> 696 kcal -> 2.2 g/kg
T 102 g/dzien -> 924 kcal -> 1.3 g/kg
W 20 g/dzień -> 80 kcal -> 0.25 g/kg
Razem 1700 kcal
Oczywiście 5-6 posiłków, witaminki, białko w proszku jeżeli nie uda sie uzyskać odpowiedniej ilości z produktów.

Wyliczyłem ja na podstawie CKD by qazar

BMR x 1.2 = 2275 kcal zredukowane o 500 kcal zostało 1700 co podziliłem na miedzy B W a T
Jestem na takiej diecie prawie od dwóch tygodni w sobotę rozpoczynam pierwsze ładowanie. Kuwa mam nadzieję że nie dałem d**y z dietą.
Głodny nie chodziłem 5-6 posiłków dziennie, biore witaminy i minerały, czuję się dobrze. Słaby tez się nie czuję. Co o tym myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jesteś na diecie by Qazar to proś o opinię Qazara - inaczej zginiesz wśród sprzecznych rad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 997
Ok Myślałem że zasada jest jedna, ale widze że w przypadku CKD 2x2 nie równa się 4. Spróbuję z qazarem pogadać o diecie.
Dziekuję za linki są bardzo ciekawe i napewno z nich będę korzystać.
Ale z treningu się nie wymigasz, to po twoim art zmieniam trening włączając interwały
Oto on proszę o ocenę
Teraz chcę dołożyć interwały, wiedząc że nie można łączyć siły z wytrzymałością. Chcę spróbować tak
Nd -> 30 min aero (spokojna zabawa bez szaleństw tentno 120) + interwał (60 s wprowadzenie, 20s gaz - 20s odpoczynek x 5, 60s wyjścia) w miarę upływu czasu będę doładać interwały tak aby zamknąć wszystko w 12 min + brzuch
Pytanie : Czy praktykuję się takie połączenie w jednej jednostce treningowej, aero (praca tlenowa) interwał (praca beztlenowa)?
Pn -> klatka + nogi + brzuch + aero ok 30-40 min
Wt -> tak jak Nd
Śr -> barki + bic + brzuch + 30-40 min aero
Cz -> jak Nd i Wt
PT -> plecy + tric + brzuch + 30-40 min aero
Sb -> wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 997
Panie Panowie, a w szczególności qazar proszę o opinie (próbuję w róznych miejscach to konsultować ale jakoś licho idzie)

Dieta wyglada nastepująco
Waga 79
Wzrost 175

B 174 g/dzien -> 696 kcal -> 2.2 g/kg
T 102 g/dzien -> 924 kcal -> 1.3 g/kg
W 20 g/dzień -> 80 kcal -> 0.25 g/kg
Razem 1700 kcal
Oczywiście 5-6 posiłków, witaminki, białko w proszku jeżeli nie uda sie uzyskać odpowiedniej ilości z produktów.

Wyliczyłem ja na podstawie CKD by qazar

BMR x 1.2 = 2275 kcal zredukowane o 500 kcal zostało 1700 co podziliłem na miedzy B W a T
Jestem na takiej diecie prawie od dwóch tygodni w sobotę rozpoczynam pierwsze ładowanie. Kuwa mam nadzieję że nie dałem d**y z dietą.
Głodny nie chodziłem 5-6 posiłków dziennie, biore witaminy i minerały, czuję się dobrze. Słaby tez się nie czuję. Co o tym myślisz?


W treningu chce wykożystać interwały ponieważ aero po 4 miesiącach treningu strasznie nudzą.
Wiedząc że nie można łączyć siły z wytrzymałością. Chcę spróbować tak
Nd -> 30 min aero (spokojna zabawa bez szaleństw tentno 120) + interwał (60 s wprowadzenie, 20s gaz - 20s odpoczynek x 5, 60s wyjścia) w miarę upływu czasu będę doładać interwały tak aby zamknąć wszystko w 12 min + brzuch
Pytanie : Czy praktykuję się takie połączenie w jednej jednostce treningowej, aero (praca tlenowa) interwał (praca beztlenowa)?
Pn -> klatka + nogi + brzuch + aero ok 30-40 min
Wt -> tak jak Nd
Śr -> barki + bic + brzuch + 30-40 min aero
Cz -> jak Nd i Wt
PT -> plecy + tric + brzuch + 30-40 min aero
Sb -> wolne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Założenia do diety CKD

Następny temat

Dieta dla praktykanta MMA-pomóżcie

WHEY premium