SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany w sposobie stosowania odżywek - porada

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, od 8 miesięcy z mniejszą lub większą regularnością ćwiczę na siłowni. Mam 20 lat i obecnie 70kg wagi przy 185cm wzrostu. Zacząłem stosować odżywki 3 miesiące po rozpoczęciu ćwiczeń, gdy stopniowo nabierałem regularności w chodzeniu na siłownię zadbałem o regularność w stosowaniu odżywek i wtedy właśnie na przestrzeni 3 miesiący +/- przytyłem z tych nie całych 65kg na ponad 70 obecnie, stosowałem OLIMP Gain Bolic 6000. Od marca zacząłem stosować (cykl 6 tygodni) TREC CM3 w kapsułkach 3 razy dziennie po 3 tabletki ( rano po jedzeniu, na 1h przed treningiem i zaraz po nim). Obecnie skończyłem ten cykl i za 1,5 tygodnia zaczynam następny 6-7 tygodniowy. Co do siły zwiększyła się zauważalnie od czasu zanim nie zacząłem brać Kretyny. Cały czas stosuje odzywki i osobno kreatyne. Mam zamiar (gdyż już zakupiłem zestaw tabletek - kretyny) zmienić rodzaje odżywek na np. gainery z większą ilością białka 20-40% połączonego już w postaci proszku z dawkami kreatny, tak by spożywać to łącznie. Słyszałem że jest to dobra opcja i bardzo efektywna, np w przypadku marek takich jak Mutant.

Prosiłbym o jakieś rady co robić dalej w moim przypadku, może jak i co stosować jeśli robię coś źle, oraz jaki krok poczynić po tym jak skończę następny cykl (mam "materiały" na następny cykl więc wolałbym zacząć zmieniać coś po nim), proszę o nie dawanie rad co do odżywiania, tylko jeśli można skupić się na jakimś fachowym spojrzeniu na to co robię i co powinienem robić i stosować dalej by nie popełniać jakichś błędów.

Dzieki! ;)

Zmieniony przez - Quadron w dniu 2014-06-11 14:25:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jak sprawa diety? przerwa od kreatyny za krótka, zrób conajmniej 4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Nie można fachowo spojrzeć na to co bierzesz bez wiedzy o odżywianiu(bo to jak wyleczyć kogoś z choroby bez możliwości zbadania), prawdopodobnie popełniłeś już wiekszość możliwych błędów jakie może popełnić początkujący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hawk 007
jak sprawa diety? przerwa od kreatyny za krótka, zrób conajmniej 4 tygodnie


Co do przerwy to będzie akurat 5 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vaadeer
Nie można fachowo spojrzeć na to co bierzesz bez wiedzy o odżywianiu(bo to jak wyleczyć kogoś z choroby bez możliwości zbadania), prawdopodobnie popełniłeś już wiekszość możliwych błędów jakie może popełnić początkujący.


Jeśli chodzi o odżywianie to z tym jest problem tego rodzaju iż mam uczulenie na nabiał, wszelkie sery, mleko, czekolady, orzechy i długo wymieniać, stąd śniadania ani kolacje nie zawierają wielu elementów jak jajka, sery różnej maści itd. Jem w sumie 5 posiłków dziennie z czego jeśli się nie da (a najczęściej tak jest), poza kluczowymi jak śniadanie, obiad i kolacja (tu kurczak z ryżem lub kaszą, zawsze 0,5 - 1h po treningu) wypełniam jego brak gainerem. Ćwiczę w godzinach po południowo wieczornych tzn 18-19 niekiedy 20. Jeśli była by potrzeba domyślam się ze to za mało.. to napisz co jeszcze powinienem zdefiniować. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam jeszcze, iż staram się.. trenować od poniedziałku do soboty, z tym że nie wszystkie grupy mięśni dzień po dniu, mam plan wg. którego pracuje nad różnymi grupami, trening trwa do około 1h. Jednakże nie trenuje tak regularnie jak to napisałem (czasem po prostu nie mam czasu) wiadomo.. czasem przerwa od ćwiczeń trwa 2-3 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie forum, tacy specjaliści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8706

Chyba jakie pytanie taka odpowiedz nie? Pisano ci zebys powiedzial co jesz a gdy cie o to ktos prosi to nie dla zabawy wiec poczytaj zasady forum i sie do nich zastosuj, zacznij od wrzucenia swojej diety na potreningu i wklejenia zrzutu z niej bo twoja odpowiedz na temat zywienia byla niewystarczajaca conajmniej... Nikt tutaj nie wrozy z fusow.

ZRZUT


Zmieniony przez - SnR w dniu 2014-06-30 17:54:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
## temat do usunięcia ##
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja decyduje co będzie usunięte a co nie.

Jakie pytanie takie odpowiedzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yohimbine lub coś innego na redukcje

Następny temat

Przygotowanie do testów sprawnosciowych

WHEY premium