SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana zycia, zmiana siebie. Dziennik 32 latki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
Witam,

Kochani zaczynam dziennik bo troche sie zagubilam i chcialabym zaczac trenowac na powaznie ale brak mi motywacji. Walcze rowniez z komuplsywnym obzarstwem i raz moja miska jest na 6+, raz na ...szkoda slow.
Lubie silownie, sport, kiedys prowadzialam zajecia z Zumby, ale przez obzarstwo nie moge nic konkretnego osiagnac. Dlatego zakladamy dziennik, zeby codziennie pisac.

Ankiete wypelnie z czasem, zdj tez.


Narazie cwicze ot tak na silowni, Plecy&bicep, Pupa, Ramiona, Pupa.

Moja sylwetka: male waskie ramiona, odbtluszczony brzuch, dosc duza pupa ( chce ja uformowac ladna, zostawic duza, ale nie tlusta), masywne nogi.
I tu sie pojawia moj problem, bo jeden trener doradzil mi nie cwiczyc ud , czego nie robie, bo boje sie beda jeszcze wieksze. A tego nie chce.

Dlatego prosze o pomoc, co byscie doradzili? Wzrost 167cm, waga 65kg, wiek 32


Lubie biegac na bieznik i cardio, i interwaly.

Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1607
Cześć! Ja również jestem w tym samym wieku i również przez wiele lat miałam problemy z wagą, ale tak, jak inne osoby napisały - stosowanie restrykcyjnych diet, a potem rzucanie się na słodkie/tłuste/słone do niczego dobrego nie doprowadzi. I wiem, że w kółko macieja to powtarzamy, ale tak jest niestety prawda.

U mnie kiedyś było podobnie - najpierw jakiś czas dieta "kurczakowo-ryżowa", coś, co mi kompletnie nie smakowało, ale wliczało się w bilans (to były jeszcze czasy, kiedy tutaj na forum usłyszałam, że miód to zło i muszę się go kategorycznie pozbyć z diety :D) a potem powrót do "normalności" i nabieranie kilogramów.

Dopiero po jakimś czasie obserwowania swojego organizmu, powolnej zmiany nawyków, poznawaniu nowych potraw i smaków byłam w stanie bez liczenia utrzymać wagę, z której byłam zadowolona, raz w tygodniu pójść z synem na lody, zjeść dwie wielkie gałki i nie mieć wyrzutów sumienia i nie odbijało się to dodatkowymi kilogramami.

Oczywiście do tego ćwiczenia siłowe, plus inna aktywność sprawiająca mi satysfakcję - bieganie, pływanie, spacery, a nie hopsasanki, których też kiedyś, notabene, byłam fanką.

Trzymam kciuki!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
Cześć.
Wrzuć ankietę i zdjęcia najpierw. Tą miske na 6+ tez wrzuć, jak możesz.
Co do ud- nikt się nie wypowie na podstawie Twojej subiektywnej opinii. Poczekamy na zdjęcia i zobaczymy czy ta pupa taka tłusta i czy tych ud nie trzeba trenować. Raczej wątpię w sens treningów część ciała/część ciała. Jakieś FBW byłoby na pewno najlepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Witamy. No i ankieta działu nieodzowna. Inaczej ciężko w czymkolwiek pomóc.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
Dziekuje za wpisy, wrzuce jak najszybciej bede mogla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 260 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5107
Jestesmy w tym samym wieku i mamy podobny staz na forum, dlatego tez ciesze sie, ze bede mogla obserwowac Twoj dziennik od poczatku. Pozdrawiam!

„Ten, kto życzliwie wskazuje drogę błądzącemu, jest jak człowiek, który drugiemu pozwala zapalić pochodnię od swojej: wszak jego własna pochodnia nie będzie przez to świecić mniej jasno” - Quintus Ennius, 239 – 169 p.n.e.
https://www.sfd.pl/Gryfina_Dziennik_Ciazowy-t1191586.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
Witam szanowne Panie - ja tez mam 32

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 260 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5107
Suuuuuuper! Dawaj Elizasp bo jak widzisz juz bez ankiety masz wsparcie i czytelnikow pragnacych Ci kibicowac, a do Ciebie Nene87 juz zagladalam, tylko tak na raty i niedlugo dolacze sie do dyskusji, obiecuje


Zmieniony przez - Gryfina_Rabarbell w dniu 21/03/2019 12:48:04

„Ten, kto życzliwie wskazuje drogę błądzącemu, jest jak człowiek, który drugiemu pozwala zapalić pochodnię od swojej: wszak jego własna pochodnia nie będzie przez to świecić mniej jasno” - Quintus Ennius, 239 – 169 p.n.e.
https://www.sfd.pl/Gryfina_Dziennik_Ciazowy-t1191586.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
Witam,
Dziekuje za wsparcie. Dzisiaj sie wezme za ankiete.
Rozchorowalam sie po ostatnim wpisie i tak mnie bylo.
Dzisiaj wrocilam na silke, zrobilam plecy ale za tydzien chce sie umowic z trenerem na rozpisanie porzadnego treningu a nie skakanie z kwiotka na kwiotek.

Zaraz wkleje ankiete :)


Zmieniony przez - elizasp w dniu 3/22/2019 4:54:36 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Elizasp
WIEK: 32
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 2 lata cwiczen ale nieregularne

****PARAMTERY OBWODÓW************************************* (do uzupelnienia 23/03)

WAGA CIAŁA:
WZROST:
OBWÓD RAMIENIA:
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA:
OBWÓD BIODER:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:
OBWÓD TALI
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? – Wyrzezbione ramiona, wypracowane miesnie brzucha, pozbyc sie opony. Nauczyc sie jesc zdrowo, przestac sie objadac. Zmniejszyc obwod ud- moja zmora. Zaokraglic tylek.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: nie
WADY POSTAWY: ktos mi kiedys powiedzial ze mam nierowne ramiona?
ALERGIE: nie
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: nie
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) cale zycie, glodowki, keto. Cale zycie bylam przy kosci, 5 lat temu schudlam z 82kg do 59kg I obecnie waze okolo 65kg. Zapuscilam sie

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 

Dieta dzisiaj:
ciemna czekolada 85%- 6 kawalkow
Borowki 100 g
1 kromka chleba z pol awokado
Chudy stek 200gram
Tunczyk 100 gram z brokulami
2 male herbatniki


CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
Jak jem zdrowo- chudne , jak sie objadalm – tyje

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE Tak

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
Moj trening jest bardzo nieregularny. Robie to, na co mam ochote, albo zalezy od wolnych maszyn:
Lubie plecy cwiczyc I pupe. Omojam nogi, przysiady. Nie robie wykrokow bo mnie kolana bola po tym.
Lubie interwaly na biezni

ZDJĘCIA – jutro 23/03
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.
Czy jest moziwosc wyslania w ubraniu, nie bardzo chce sie rozbierac do majtek :(




Zmieniony przez - elizasp w dniu 3/22/2019 5:35:49 PM

Zmieniony przez - elizasp w dniu 3/22/2019 6:23:13 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
Do zera bym nie ścinał objętości z ud gdyż po prostu wytworzą sie kolejne dysproporcje.

A co do samej "michy". Nie warto zawsze być na 6+. po prostu staraj się zawsze na te 4 a gwarantuje Ci że w dłuższej perspektywie będzie łatwiej utrzymać założenia. Staraj się swoją "michę" na tyle urozmaicać aby była ciekawa, dawała Ci sporo przyjemności a jednocześnie jakościowo także stała na wysokim poziomie.


Zmieniony przez - DrunkInCarbs w dniu 2019-04-03 15:12:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ta dieta która wyrzuciłas to strasznie biednie wygląda więc tu jest nad czym popracować. Wrzucaj jakieś zrzuty konkretne. Co do treningu to żeby to miało sens, ręce i nogi oraz większą skuteczność warto jednak wybrać konkretny plan i się go trzymać. Co prawda różnorodność jest ciekawym bodźcem ale progres jest dużo skuteczniejszy a nie da się go osiągnąć skacząc w ćwiczeniach z kwiatka na kwiatek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasze patenty na - PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU

Następny temat

Metody intensyfikacji treningu - serie łączone i wielokrotnie łączone [vademecum]

WHEY premium