SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana treningu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3027
Witam. Od 5 sierpnia planuję zmienić trening. Narazie wygląda on tak:
Pn:

Klatka + triceps

Wt:

Plecy + biceps

Śr:

Wolne

Czw:

Barki

Pt:

Nogi

Od 5 sierpnia chciałbym aby trening wyglądał tak:

Pn:

Nogi

Wt:

Klatka + barki

Śr:

Wolne

Czw:

Plecy

Pt:

Biceps + triceps

Brzuch ćwiczę 3 razy w tyg. Chciałbym Was spytać czy to jest dobre połączenia klata + barki ponieważ spotkałem się z różnymi opiniami na ten temat. Oraz czy jest to dobre połączenie aby biceps i triceps ćwiczyć razem na jednej sesji bo tu również spotkałem się z różnymi opniami, jeśli tak to chiałbym jeszcze spytać ile serii powiniennem wykonywać na biceps i triceps? Wcześniej wykonywałem 12 serii na triceps i 12 na biceps ,ale nie ćwiczyłem ich jednego dnia i tak się zastanawiam czy dalej mogę wykonywac tyle serii czy może zmniejszyć. Mój staż to coś koło roku (dokładnie to 10 albo 11 miesięcy, trening w okresie budowania masy. Pozdrawiam.





Zmieniony przez - Dorian94 w dniu 2011-07-30 07:22:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3027
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17lat

Waga : 82

Wzrost : 190

Cel treningowy : Masa

Staż treningowy na siłowni : 10-11 miesięcy

Uprawiane inne sporty : 3 razy w tyg. po 45 min wfu oraz indywidualnie siatka ,koszykowa raz na jakiś czas

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia

Dieta : Jest

Przeciwskazania medyczne : Nie ma

Zażywane suplementy : Gainer i białko dla uzupełnienia braków w diecie ,bcaa , mono, beta alanina

Ostatnio przerabiany plan: split 4 razy w tyg

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):

Przysiad zacząłem robić 3 tygodnie temu ponieważ wcześniej miałem problemy z kręgosłupem więc na razie robię wiecej powtórzeń mniejszym ciężarem, w obecnej chwili 80kg x 10 powtórzeń

MC podobnie jak wyżej. Nie ćwiczyłem ze względu na kręgosłup ,więc zaczynam od mniejszych ciężarów (około 80kg na 12-15 powtórzeń)

WL 80kg x 3 powtórzenia

Zmieniony przez - Dorian94 w dniu 2011-07-31 06:30:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3027
Mógłby ktoś odpowiedzieć ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6718
Nie łącz klatki z barkami na jednej sesji! Jak chcesz kombinować splitem to spróbuj połączyć klatke z bicepsem, plecy z tricepsem, nogi z barkami. Przy twoim starzu proponowałbym jednak HST, FBW będziesz bardziej zadowolonyz postępów. Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening.

Następny temat

nogi

WHEY premium