SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana treningu, co sadzicie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
Ostatnio zmienilem sobie trening, no i nie wiem czy to dobry pomysl, wprawdzie w kolejne dni treningowe czuje ze potrzebne na dany dzien partie mam porzadnie zregenerowane (moze to skutek dzialania kreatynki , ale nie wiem czy przyniesie to dobre efekty (chodzi mi glownie o mase).

Cwicze tak:
sobota: plecy, barki, biceps
niedziela: klata, triceps, brzuch
wtorek: barki, biceps, przedramie
sroda: klata, triceps, brzuch
(W miedzy czasie robie takze nogi)

Mam wrazenie, ze dziala na mnie to lepiej niz poprzedni trening (kazda partia raz w tygodniu) no ale moze to tylko pozory, co sadzicie? dzieki za wszelakie rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Jaki masz staz?

Sa bledy- cwiczysz klatke dzien po barkach(przedni akton uzywany jest przy wyciskaniach). Nie zdaza sie one zregenerowac
Poza tym czy taki trening nie jest dla ciebie zbyt intensywny?
3 partie na kazdym treningu to sporo, nie wiem czy dasz rade je wszystkie odpowiednio przecwiczyc.
Poza tym nie lepiej by bylo cwiczyc

pon
wt
czw
piat ?

Bo teraz masz 2 dni ciezkiego treningu,tylko dzien przerwy i znowu dwa dni treningowe.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
1. trenuje cztery latka (niestety z malymi przerwami - nie zawsze wszystko jest tak jak chcemy :( )
2. Klata po barkach tez mnie troszke martwila gdy ukladalem ten program, no ale chyba nie taki diabel straszny.... - nie wychodzi tak zle.
3. Co do intensywnosci to wlasnie teraz mi sie podoba, w koncu czuje, ze porzadnie pracuje (trenuje w ten sposob 2 tygodnie).
4. Trzy partie na trening tez tylko groznie wygladaja, ostani jest albo niezmeczony brzuch, albo ciagle pracujace przedramie (wystarczy je dobic), no i raz w tygodniu ostatni jest biceps (ale przy plecach i barkach nie bardzo sie meczy wiec sila jest)
5. A co do Twojej propozycji Dżings to w planie pon, wt, czw, pt tez jest tylko jeden dzien przerwy ;)

Moim podstawowym pytaniem jest to czy przy tak intensywnym treningu miesnie beda rosly tak jak bym chcial (czyli porzadnie :), czy poprostu beda przepracowane ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3993
Mozesz cwiczyc kazda partie czesciej niz raz w tygodniu jesli przynosi to efekty i nie masz oznak przetrenowania. Jednak twoj plan jest slaby.
1. Trenuj najwyzej 2 partie na jednej sesji.
2. Nie mozesz trenowac klatki w niedziele i w srode gdyz to za maly odstep czasowy (dodaj przynajmniej jeszzce 1 dzien).
3 . Nie rozumiem twojej niekonsekwencji: kazda partia 2 x w tygodniu a plecy tylko raz?
4. Dżings napisal ze trenujesz barki po klacie i to jest zle. W sumie ma racje. Co prawda ja nie robie w treningu barkow cwiczen na przednia glowe (np podciaganie sztangi wzdloz tulowia) bo wlasnie pracuje ona przy wszytkich wyciskaniach na klate i dobrze sie rozwija.
5. Jesli bedziesz trenowal partie co 5 dni powinienes sie przetrenowac. Jesli zas zobaczysz spadek formy - sila i masa nie beda isc - to wroc do starego treningu albo co drugi trening rob z mniejsza intensywnoscia.

To chyba tyle

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
1. Dlatego wrzucilem na jeden trening 3 partie bo na silke moge isc maksymalnie 4 razy w tygodniu (brak czasu nie pozwala mi na wiecej)
2. Co do treningu klatki w niedziele i srode, to nie bardzo widze inna mozliwosc (nie da sie zrobic dluzszej przerwy)
3. Nie tylko plecy robie raz :) - rowniez przedramie zamiennie wlasnie z plecami (inaczej zabrakloby mi dni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3993
Z przykroscia musze przyznac ze nie da sie ulozyc dobrego planu tak abys mogl cwiczyc partie wiecej niz 1 raz w tygodniu i aby miesnie mialy czas na pelna regeneracje.
Tzn. da sie ale nie przy 4 wizytach na silce tygodniowo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
dokladnie hardworker, ale poprobuje jeszcze jakis czas z tym planem (do skonczenia cyklu kretki i pozniej cos pokombinuje), dzieki za pomoc, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Po dwoch tygodniach wcale nie musisz jeszcze odczuwac przetrenowania, moze ono dac o sobie znac pozniej- za tydzien czy miesiac.

Proponuje oblookac post autorstwa Tomota, gdzie masz ulozony i dokladnie opisany trening grupy 2 razy w tygodniu- https://www.sfd.pl/temat246194/ 

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
o widzisz Dżings, wielkie dzieki za linka, w koncu jakis pozytywny opis mojego pomyslu, tylko rzeczywiscie przerzuce sobie barki na dzien z klata i bedzie wszystko si, jeszcze raz wielkie dzieki,
pozdro, 3m sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
a no i oczywiscie sog za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

troszke to dziwne

Następny temat

Co na rozwój barków i klatki

WHEY premium