SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana lokalizacji w informatorze regionalnym

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 465 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1638
nie działa mi zmiana lokalizacji w informatorze regionalnym po klkinieciu "zmień lokalizacje" odświerza się strona główna i pozostaje mi czytac Polaków za granicą, nie moge wybrać swojego województwa dzieje się tak na różnych komputerach do których mam dostęp wszędzie pracuje na explorerze, możecie to naprawić?

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

tel.510420420

www.pajacyk.pl

sites.google.com/site/sklepnokaut/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
też tak mam czasami

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
ja mam tak ze za kazdym wejsciem na forum musze ustawiać znowu wojewodztwo lubelskie
nie da sie zeby bylo juz tak na stałe?

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mam identycznie, ale ustawilem sobie powiadomki zeby mi przychodzily o nowych tematach w informatorze Wielkopolskim i tak wchodze.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
u mnie róznie raz cały czas jest dobra lokalizacja a raz sie samo przestawi i musze zmienic

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 465 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1638
ja mam tak ze nie moge nic wybrac no ale trudno..

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

tel.510420420

www.pajacyk.pl

sites.google.com/site/sklepnokaut/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Mam tak samo :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Panowie, nie wiem czym jest spowodowany ten stan rzeczy, ale od miesiąca mam ten sam problem. Do tej pory mi to nie przeszkadzało, jednak teraz chciałbym skorzystać z działu adekwatnego do mojego miejsca zamieszkania.
Problem występuje zarówno w przeglądarce FireFox jak i IE.

Pozdrawiam Administrację.



Czy "wierchuszka" może dać jakiś sygnał? Nie oczekuje że rzuciliście się do naprawiania zagwozdki, ale miło byłoby gdybyśmy wiedzieli że zauważyliście problem.


Zmieniony przez - Wawelski w dniu 2008-11-08 00:17:52

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 465 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1638
zamiast [zmień lokalizacje] można do linka wpisać [odśwież]

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

tel.510420420

www.pajacyk.pl

sites.google.com/site/sklepnokaut/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Odnawiam temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Przepraszam ale od kilku miesięcy nikt nie odpisał na ten temat.

Czy ktoś się tym w ogóle zajmie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ripper skasowałes - Ripper mów czemu ??

Następny temat

Where is the Fuck?

WHEY premium