SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana głosu i wyrazu twarzy.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11128 Napisanych postów 51320 Wiek 30 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, ogólnie mam takie zapytanie, bo zacząłem ćwiczyć na siłowni i wszyscy mi mówią że zmienił mi się lekko głos na grubszy, i bardziej męski, ale chciałem zapytać, czy przez siłownie można mieć bardziej męski głos i mniej przyjazny wyraz twarzy. Wkurza mnie to że mam przyjazny głos i przyjazną twarz, czy jakoś w wyniku większego testosteronu ćwicząc da sie to zmienić? Mam 15 lat i ćwiczę 4 miesiące. Pytam też bo jak obserwuje osoby ćwiczące na yt, czy ogólnie w życiu to mogę zauważyć że mają dość groźne wyrazy twarzy i gruby męski głos. Mówię nawet o osobach w moim wieku ale i starszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24276 Napisanych postów 25150 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1019934
Cześć!

Jesteś w wieku, w którego okresie zachodzi proces tak zwanej mutacji. Mutacja to proces u chłopców polegający na zmianie barwy głosu na niższy, powodem jest zwiększona produkcja testosteronu, która ma wpływ na rozwój jabłka Adama. W Twoim wypadku rozpoczęcie treningów siłowych spowodowało zwiększoną produkcję testosteronu, co poskutkowało rozwojem jabłka Adama i zmianą barwy głosu. Bez treningu na siłowni zapewne też by to nastąpiło. Także nie powinieneś się tym przejmować.
Natomiast nawiązując do wyglądu/grymasu twarzy świadczącego o złości osób trenujących na siłowni, to sądzę, że są to Twoje prywatne odczucia dotyczące ich wyglądu.
Polecamy również: Siłownia dla dzieci i nastolatków, ryzyko czy klucz do sukcesu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący odżywki

WHEY premium