SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana głosu i wyrazu twarzy.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49721 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, ogólnie mam takie zapytanie, bo zacząłem ćwiczyć na siłowni i wszyscy mi mówią że zmienił mi się lekko głos na grubszy, i bardziej męski, ale chciałem zapytać, czy przez siłownie można mieć bardziej męski głos i mniej przyjazny wyraz twarzy. Wkurza mnie to że mam przyjazny głos i przyjazną twarz, czy jakoś w wyniku większego testosteronu ćwicząc da sie to zmienić? Mam 15 lat i ćwiczę 4 miesiące. Pytam też bo jak obserwuje osoby ćwiczące na yt, czy ogólnie w życiu to mogę zauważyć że mają dość groźne wyrazy twarzy i gruby męski głos. Mówię nawet o osobach w moim wieku ale i starszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17689 Napisanych postów 19725 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 987714
Cześć!

Jesteś w wieku, w którego okresie zachodzi proces tak zwanej mutacji. Mutacja to proces u chłopców polegający na zmianie barwy głosu na niższy, powodem jest zwiększona produkcja testosteronu, która ma wpływ na rozwój jabłka Adama. W Twoim wypadku rozpoczęcie treningów siłowych spowodowało zwiększoną produkcję testosteronu, co poskutkowało rozwojem jabłka Adama i zmianą barwy głosu. Bez treningu na siłowni zapewne też by to nastąpiło. Także nie powinieneś się tym przejmować.
Natomiast nawiązując do wyglądu/grymasu twarzy świadczącego o złości osób trenujących na siłowni, to sądzę, że są to Twoje prywatne odczucia dotyczące ich wyglądu.
Polecamy również: Siłownia dla dzieci i nastolatków, ryzyko czy klucz do sukcesu?

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący odżywki

BF