SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana cypio na propa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.
Aktualnie leci cypio 250 e4d i jak go zmienić na propa 150. Dodam że prop będzie firmy DNA. Czy w dzień bicia cypio po prostu zmienić go na propa e2d? Nie będzie za małe stężenie jak do tej pory?

Druga sprawa. Aktualnie lecę masę na t3. Norma 2-4.4 U MNIE 5.5 czy to może mieć wpływ na libido?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
drennei
Dobrze a powiedzcie mi czy te t3 obciąza serce ? Jest to naczynnośc wiec nie wiem czy nie lepiej zejsc z tego na masie i dorzucić do tego testa npp i mastera jakieś gw?


nadczynnosc obciąża serce, problemy z cisnieniem obciążą nerki i tak lawina dalej :)
odstaw t3 lub zmniejsz do dawki takiej która da Ci górną granice normy.
co do srodkow to juz twoj wybor odnosnie obranego celu, cos pisałes tez o kalistenice, tak ze nie wiadomo czy za jakis czas nie bd chcial zejsc z towaru tak ze przy doborze drugiego srodka przemysl tez ze np nandrolony blokuja mocniej i bd trudniej sie odlokowac, i czy wgl jest sens cos dokladac :)
sam przeskok z cypio e4d na propka 150 e2d juz zrobi Ci roznice ;)

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
W pierwszej kolejności zapoznaj się z regulaminem działu
Poniższą ankietę wystarczy skopiować, wkleić do swojego tematu i wypełnić. Ułatwi to zadanie osobom chcącym udzielić pomocy / odpowiedzi, gdyż będą miały niezbędne dane o osobie chcącej przeprowadzić dany cykl.

Dzięki temu udzielona odpowiedź będzie szybsza i z pewnością trafniejsza. Pozwoli to też uniknąć licznych pytań o dane, wymiary itp...

1. WIEK:
2. WAGA:
.......

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. WIEK: 23
2. WAGA: 78
3. WZROST:175
4. WYMIARY:
-biceps: 38.5
-klatka:100
-udo:
-talia: 79
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: 3100kcal
-białko: 250g
-węglowodany: reszta kcal
-tłuszcz: 50
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: push pul push1 pull1
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 10
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezo
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2000
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 125
-martwy ciąg: nie robie
-przysiad: nie robie

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Możesz zmienić , choć 100 mg powinno wystarczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
drennei
Cześć.
Aktualnie leci cypio 250 e4d i jak go zmienić na propa 150. Dodam że prop będzie firmy DNA. Czy w dzień bicia cypio po prostu zmienić go na propa e2d? Nie będzie za małe stężenie jak do tej pory?

Druga sprawa. Aktualnie lecę masę na t3. Norma 2-4.4 U MNIE 5.5 czy to może mieć wpływ na libido?




Skoncz jednego testa zacznij drugiego i tak lec ,DNA ma 150mg wiec mozna tak wbijac 1ml na 1inj .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Tylko nie widzę sensu dla niego takiej dawki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94091 Napisanych postów 363929 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667573
Dokladnie 100 mg co 2 dni bedzie ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak ale troche sie zastanawiam bo 250 cypio e4d wyxhodzi podobnie do propa 150 e2d tyogodnioo czy sie mylę. Dodam ze leci npp 100 e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
To nie ma nic wspólnego . To są inne estry . Pozatym tluszczy masz mało . Dlaczego nie trenujesz nóg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ile już lecisz tego enana?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lecialem cypio e5d 250 od 1 listopada. Nastepnie lecialem od połowy stycznia t3 na ww dawce oraz 250 e4d cypio oraz npp 100 e2d. Libido padlo niestety i około 15 marca dolozylem mastera krotkiego 100 e2d ale nie wiele pomoglo. Tluszcze jem do sniadania czyli jajka i np awokado lub oliwa z oliwek. Zastaanwiam sie czy nie przejsc na olej lniany. Potem okolotreningowe b i ww. Przed treningiem średnie ig typu ryz basmati. A po o wyoskim ig typu ryz biały lub ziemniaki. Kolejny posilek to takze niskie ig ww i bialko. Kolacja to twarog poltlusty oraz orzechy nerkowca. Badania w normie jak chcecie mogę tutaj wstawic(troche mnie martwi cholesterol). Rano i wieczorem po 2x omega 3 i 4000d3 k2 i wic C 1g.
Tutaj 3 tygodnie przed końcem redu(zdjecie). Aktualnie masa ale wychodzę zaczalem od tej kalorycznośći jw i juz tak 2 tygodnke lecę i akurst trafiłem na swoje zero. Od poniedziałku doloze 200kcal i zobaczę.

Siady odpadaja z powodu uszkodzonego kolana w wieku 15 lat (przebudowane) dlatego biore npp. Zamienialem je na Wykroki w miejscu, zwykle, glute Bridge . Fronty z wyprostu, przysiady bulgarskie itp. A martwy odpada z powodu przodopochylenia miednicy i aktualnie z tym walcze z fizjo i zamieniamy na podciaganie roznego rodzaju wiosłowania hantla itp. Ogolnie to za jakis miesiąc jak zrobi ci juz fajnie ciepło i pandemia się skończy bede chciał przejść na kalistenike.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

npp czy meta??

Następny temat

Strasznie schudłem.. Pomoc!

WHEY premium