SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana B1SA, oby na lepsze ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3073
Cześć. Od razu powiem, że przepraszam za moje głupoty.. Miałem jakieś nie potrzebne, dziecinne wyrzuty, które nie są do niczego skłonne, tylko wkurzają ludzi. Teraz zrozumiałem, co ja tak na prawdę wypisywałem...

Spadłem na masie, co również znaczy, że moje mięśnie są mniejsze.. Nie mam tyle werwy ile kiedyś itp.



Odłożyłem słodycze, cukier itd. Wszystko jest dla ludzi, ale w stopniu umiarkowanym :)

Można jeść lody, naleśniki, jabłka, bułki itd I nie przytyć, bo b/t/w się zgadza. A można jeść kasze, ryż, kuraka, oliwe z oliwek i przytyć bo b/t/w za duże :) Zrozumiałem przepraszam !



Co chce zrobić ?



Postanowiłem się wziąć za siebie, no i pójść na siłownie. Mieszkam w Łodzi, tutaj raczej siłowni, nie brakuje, lecz nie wiem do jakiej pójść i jaki karnet kupić... Czy 10 wejść, czy od razu na miesiąc, nie wiem jak często chodzić itd..



Co do ćwiczeń. W ogóle nie mam pomysłu jak się za to zabrać, ani jak je wykonywać. Pójdę na siłownie i będę kompletnie zielony.. A trenerzy personalni chyba biorą za to kasę...



Chce po prostu mieć siłę, nie wyglądać jak chudy czy oblany tłuszczem, tylko normalnie mieć elegancko zrobione mięśnie..





Moje problemy: Jak często chodzić na siłownie



Jak zabrać się za własny DT ?

Jaką polecacie siłownie w Łodzi ?

Dieta, jakąś znajdę i wpiszę, lecz nie chce się oblać fatem ;)

Jakie ćwiczenia robić, oraz jak je robić... ( chodzi mi tutaj, czy ktoś na siłownii wytłumaczy, czy trener jakiś czy coś )







Wiek 16

Wzrost 173

Waga 64-65





Jeszcze raz przepraszam i chce się zmienić ! Na prawdę chce się zmienić !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
B1SU


Można jeść lody, naleśniki, jabłka, bułki itd I nie przytyć, bo b/t/w się zgadza. A można jeść kasze, ryż, kuraka, oliwe z oliwek i przytyć bo b/t/w za duże :) Zrozumiałem przepraszam !


Same glupoty tutaj piszesz ...

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fbw na mase

Następny temat

Tening split na redukcje

WHEY premium