SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmarła wielka poetka Wisława Szymborska

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Popyerdolony kraj, nie wiedziałeś? Byle się dorwać i kraść, a ten co się nie dostanie walczy o nasze prawa, żeby znów się dostać i kraść.

Kaczyński na Wawelu, ciekawe za co, jak tylko wszystko bojkotował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
Na razie jedyną partią co się nie nakradła to był PiS. Lewica, Aws i PO biorą ile się da. Więc dziwi mnie zrównanie PiS z PO, nie przedam za nimi ale wg mnie to obraża PiS

Zmieniony przez - pakmator w dniu 2012-02-04 17:44:58

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piss off nie nakradl bo nie zdarzyli, PO zdarzylo zalatwic najwieksza zlodziejsa konkurencje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
PiS nie zamierzał chociaż jest najbiedniejszą partią. I dlatego wole ich od reszty chołoty.

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja uwazam ze zaden polityk nie jest warty mojego slowa i czasu, wiec nigdy nie zaglosowalem, nawet wybierajac mniejsze zlo, nie sa tego warci, jedyne co moglbym dla nich zrobic to uzupelnic zelazo im w diecie... Z braku laku na JKM bym oddal ale tylko dla jaj, bo fajnie gada i ciekawe co z tej gadki by wyszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
co by wyszło.znowu by uciekał jak 11 listopadapis przygotowywał teren dla po.taka prawda koledzy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W kazdej wojnie sa ofiary wiec moze i racja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
I przez takie podejście narodu jesteśmy w czarnej dupie, o ekonomi, gospodarce, polityce zagranicznej nikt nie ma pojęcia, a głosujemy na tego co więcej obieca, albo na Peło bo Kaczka jest brzydki i mu kot zdechł.

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja nie moge pojąć tylko jednego.spać mi to nie daje.kto jest k***a ojcem dziecka Anety Krawczyk

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PO tez rzadzi nielegalnie a polactwo siedzi w domu i nic nie robi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie TYLKO dla profesionalistow KTO JEST ZA WALKA ROBERA ?

Następny temat

Gotuj z Robertem

WHEY premium