SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zma + Tribulus + ...???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Zma + Tribulus + ...???
No właśnie ,jak to brać ,czy coś dołączyć (chodzi o ewentualne witaminy i minerały a może coś wiecej). Biorę oprócz tego monohydrat kreatyny + BCAA + WPC75 + preparat witaminowo-mineralny (zwykły sklepowy). Zastanawiam sie czy przy takiej kombinacji coś jeszcze może być potrzebne. Czytałem ,ze może być przydatny 1g witaminy C i potas ,ale w jakich porach to brać ,to już nie mam pojęcia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zma i tribulus bierz na noc- dawki nie powinny się raczej róznic od najczęściej podawanych przez producenta- ale jak chcesz to napiiszjakie masz zma i tego tribulusa to ustali sie dawkę.


witaminy i minerał łykaj raczej rano do sniadania, wit.C, potas- to wystarczyc powinno z zestawu, potas dostarczysz z diety jeżeli będziesz ona w miaręurozmaicona/np. nie tylko ryż i makaron ale i kasze/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Dzięki za odpowiedz!
Jeśli chodzi o ZMA ,to mam takie:
http://www.myprotein.co.uk/capsules-tablets-softgels/sports-supplements/zma/
A tu tribulus:
http://www.myprotein.co.uk/capsules-tablets-softgels/sports-supplements/tribulus/
Moja sytuacja jest o tyle nietypowa ,ze pracuje w nocy od 0:00 do 7:00 , po czym śpię do jakiejś 15:20. O 7:10 biorę pierwsza porcje kreatyny razem z BCAA , ok. 7:30 twarożek + kilka orzechów. Wstając jem obiad ok.15:25 + wiaminy i mineraly + omega 3+6+9.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tanie bialko

Następny temat

pytanie o zma apteczne czy olimp?

WHEY premium