SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmęczenie organizmu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
siemano!mam problem cos jest nie tak ze mna ciągle chce mi sie spac wiem ze najlepszym sposobem by było walnąc kawe ale nie bardzo przepadam za ta uzywka natomiast napoje typu izostar, redbull wychodza troche za drogo!!
co byscie mi polecili???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
może letnie prześilenie teras na ciebie działa, ja maiłem tak na wiosne gdzie sie nachwile połozyłem to zaras kimałem, ale przeszło tobie też powino przejść albo jesteś poprostu przemocznoy trenigami lub czymś innym.

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
magnez... zakup magnefarB6... to pomoże...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja mam tak samo
wczoraj.miałem trening bica.robie przerwy miedzy powtórzeniami 1min.oglądam"najsłabsze ogniwo"...[...]lukam na zegar,a tu..19.20.Zasnąlem podczas treningu (prawie 2h)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
ale to trwa juz u mnie od dłuzszego czasu od kilku miesiecy (spie 2 razy dziennie) to napewno nie wina treningu tylko cos jest nie tak z moim organizmem czegos mu brakuje!!sproboje tego magnezu moze akurat:D dzieki chlopaki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1075
Moim zdaniem MAGNEZ I WITAMINY i bedzie dobrze

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No a może jednak wina treningu. Teraz jest cieplej... szybciej sie męczysz i może wpadłeś w przetrenowanie :D Zrób sobie małą przerwę w treningach (napewno nie zaszkodzi a może nawet pomóc) i zobaczysz czy się coś poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
teraz mam przerwe i wczesniej tez miałem wiec wątpie ze to wina treningów!! dobvra chłopcy dzieki wam!! w pon gonie po witaminki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
dodatkowo mozesz dorzoocic b12 i przy okazji zrobic sobie morfologie; zrewidooj tez diete, czy nie jest zbyt monotonna, czy pokrywasz nia zapotrzebowanie organizmu etc. - wina lezy zapewne w braku skladnikoow miner. + witamin

btw
czy masz jeszcze jakies objawy proocz tego zmeczenia, braku sil i sennosci? np. czy jest tobie zimno, masz przyspieszona prace serca, krootki oddech, spadek koncentracji, przygnebienie?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2603
Dziendobry
Ja mam podobny wlasnie problem. Calymi dniami chodze jakis przygnebiony, czasem ospaly. Czesto mam mrowienie w rekach albo w nogach. Nawet w treningach mam przerwe ale to nic nie daje. Mam juz tak od ok 3 tygodni. Codziennie biore ZMA i supradyn i nie wiem wlasnie czemu objawy nie ustepuja Moze ty mi Grasiku pomozesz, bo wiem ze sie znasz Albo ktos inny jak wie.

SRenie granie pitolenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
zmeczenie ospałosc przygnebienie wałsnie mi to dolega od jutro zmieniam dietke mam juz wszystko co mi potrzeba b12 multiwtamine b-complec Zn Mg Ca !!pozdroo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beverly Muscle Provider

Następny temat

Kreatyna i Profi Whey Mass

WHEY premium