SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmęczenie i ziewanie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
Witam,

Od jakiegoś czasu zauważam, że ćwicząc na siłowni po 30-60 minutach zaczynam ziewać, robić się śpiący. Śpię regularnie po 7-8 godzin i nie wiem czy jest to wynik wysiłku ? Do ćwiczeń przystępuję z tzw " pompą" i cały dzień czuję się normalnie pełen energii ale podczas ćwiczeń łapie mnie tzw " zmuła" Jakieś rady ? problem tkwi w jedzeniu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 546
A skąd.. przypuszczam, że gdybym wróciła na kort to znów bym ziewała. Niezbyt fajne zwłaszcza kiedy jest sporo komarów :D


Zmieniony przez - Kinga w dniu 2011-11-20 20:29:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Strzel jakiegoś energetyka albo pobudzacza lub zwykłą czekoladę i zobacz czy ci przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Polecam Milke bądź Kopiko, w szkole nie zastąpione

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
Energetyka nie chcę pić raczej syfu jakiegoś. Ale dobrym rozwiązaniem byłaby jakaś czekolada albo baton może :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Może jesteś przetrenowany, zmniejsz intensywność ćwiczeń na jakiś czas, albo zrób 1-2tyg przerwy.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
musisz odpowiednio motywować się na treningu jak i przed jego rozpoczęciem

Krok po kroku, krok i tak do celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Przetrenowanie napewno odpada

Ja111111

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2354
z tego co wiem do tej pory nie wyjaśniono zjawiska ziewania i fenomenu jakim jest chęć ziewnięcia gdy ktoś inny to robi xD
ale obiło mi sie też o uszy że jest to objaw niedotlenienia a Twój organizm podczas treningu tlenu bardzo potrzebuje
nie kombinuj z żadnymi energetykami tylko poprostu pobiegaj co drugi dzień przez 40min i zobacz jak będziesz sie czuł po tygodniu.
p.s ja biegam w dni nietreningowe

Zmieniony przez - tongpo90 w dniu 2011-11-08 23:25:39

duży człowiek - dużo zjada
wielki człowiek - mądrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Ale skoro w ciągu dnia jest ok to raczej to jest brak chęci , motywacji pobudzi się troche to mu przejdzie raz dwa

Ja111111

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
tongpo90 zgadzam się z tym że jest to wina niedotlenienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2527
Albo zainwestuj w suplement przed treningowy, wtedy będziesz miał energie i skupienie przez cały trening

"Kto stał się bogatym, niech rządzi, a kto ma siłę, niech zaprzecza"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Osłona na obciążenie betonowe

Następny temat

czy trzeba

WHEY premium