SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmęczenie i brak wyników

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699683
Co Ty chciałeś zrobić w 4 miesiące ?
To nie jest takie proste . Zacznij wszystko od początku
Zacznij od policzenia zapotrzebowania kalorycznego
https://www.sfd.pl/-t276436.html 
Jeżeli Twoim celem jest redukcja to odejmujesz ok 300kcal, jeżeli masa to dodajesz ok 300 na chwile obecna proponuje wejść na zero kaloryczne
https://www.sfd.pl/-t1135440.html - Źródła białka w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135388.html  - Źródła węglowodanów w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
najlepiej ogarnij sobie kogoś kto Cie poprowadzi, fajnie że trenuejsz odżywiasz się "zdrowo" a;e może Ci się tak wydaje, jak ogarniesz sobie osobę prowadzącą to pewnie tez podstawowe badania zrobisz, i moze wyjdzie że coś nie tak w gospodrce hormonalnej czy w innej strefie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 120
Odpuściłem sobie na tydzień ćwiczenia i dietę. Załatwiłem też sprawę z bolącym zębem. Od poniedziałku morale się podniosły i wróciłem do ćwiczeń. Na siłowni poczułem nawet wzrost formy. Moja dieta https://kalkulatorkalorii.net/kalkulator-kalorii/25103-200_9-360_9415-140_24568-20_11916-100_20957-20_263-50_390-60_323-40_3729-100_9015-500_24795-40_801-100_2579-50#wynik w dniu treningowym. W dniu odpoczynku jest o 500kcal mniej. Teraz w dni odpoczynku będę trenował pod bieg 10km za miesiąc więc będę biegał 5-10km we wtorki, czwartki i niedziele. Sobota i niedziela na pływanie. Poniedziałek, środa i piątek na siłownie. Codziennie rolowanie i rozciąganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to nie wiem czy 2400kcal to dobra ilość na taką aktywność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
krisstoof
Chodzę na siłownie, biegam, pływam.

To pływanie i bieganie to zapewne cardio - jednostajne tempo. Rób w tygodniu 2-3 treningi HIIT czyli interwałowe, to spora szansa na to że sadło znów zacznie się topić.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 120
Treningi biegowe były pod kontem 10km. Teraz przygotowałem swój nowy plan treningowy do poprawy czasu z poprzedniego biegu.
Wtorek: 5km 12 km/h
Czwartek: 7km 10 km/h przez 7min 15 km/h przez 3min
Niedziela: 10km
Co wtorek będę zwiększał prędkość, co czwartek kąt nachylenia, co niedziela zwiększał dystans o 1km.
We wtorki i czwartki biegam na bieżni, a w niedzielę w parku. Treningi siłowe i pływanie zostaje bez zmian, bo powoli progresuje.
ps. przerobiłem pierwszy tydzień już mojego nowego planu i zobaczę gdzie będzie mój limit.
ps2. zacząłem ostatnio robić stomach vacuum, zobaczę ile mi pomoże


Zmieniony przez - krisstoof w dniu 2019-10-18 15:54:26

Zmieniony przez - krisstoof w dniu 2019-10-18 15:58:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
krisstoof
Treningi biegowe były pod kontem 10km. Teraz przygotowałem swój nowy plan treningowy do poprawy czasu z poprzedniego biegu.
Wtorek: 5km 12 km/h
Czwartek: 7km 10 km/h przez 7min 15 km/h przez 3min
Niedziela: 10km
Co wtorek będę zwiększał prędkość, co czwartek kąt nachylenia, co niedziela zwiększał dystans o 1km.
We wtorki i czwartki biegam na bieżni, a w niedzielę w parku.

Takie długotrwałe, o jednostajnym tempie biegi i w ogóle samo cardio, nie jest sprzymierzeńcem budowy mięśni a odchudzania niewielkim. Dlatego ponownie proponuję zainteresować się krótkimi treningami interwałowymi. Ich - interwałów praktycznie nie da się robić codziennie wiec na drugi dzień cardio są jak znalazł.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzywa kość ramienna

Następny temat

Przerwa od siłowni pękniecie

WHEY premium