SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmęczenie, osłabienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez s.m.p.a. z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 360
Cześć mam 15 lat, ważę 60 kg przy wzroście 170.
Otóż mój problem polega na tym, że ciągle czuje się jakiś zamulony ;/ w szkole to normalnie masakra, nie mogę się w ogóle skupić nad danym tematem czy tekstem...po szkole robię sobie drzemkę bo normalnie jak przychodzę do domu to padam z nóg.
Później to wieczorem lepiej się jakoś czuje ale gdy przechodzę do nauki,to ciężko mi się uczy na wyobraźnie.. skupić się nie mogę.. jak by mi w głowie coś obciązało!! normalnie czuje się jak jakiś z psychiatryka!!!a na początku 2 klasy było wszystko w porządku, chyba gdzieś od lutego/marca zacząłem się tak czuć..no i w tym roku zakupiłem witaminki[Vitaral] i magnez, a od tygodnia zażywam tran, a różnicy nie czuje żadnej.A biorę je regularnie gdzieś od 3 tyg.Miałem badanie krwi i wszystko było w normie.
Nie wiem o co biega.Moja mama mówi że to przez to że siedzę dużo przed kompem, ale ja nie wiem, wątpie.Może depresje mam ?ale matka powiedziała że jak bym miał depresje to bym nie miał ochoty nawet na komputerze siedzieć.. więc nie wiem, albo może przez to że sie ~7h ?a i jeszcze jedno, od początku 3 klasy zacząłem się w pewnym stopniu jąkać.. proszę was o pomoc..

Zmieniony przez - w890i w dniu 2009-12-08 16:30:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Ciezko cokolwiek napisac. Takie wymyslanie przyczyn raczej nie pomoze. Konsultuj sie z lekarzem jezeli uwazasz, ze to naprawde spore zmeczenie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
nie jedz smieci (slodyczy i innych syfów) - Ty juz wiesz o jakie smieci chodzi. Zdrowo sie odzywiaj. Oraz wez zacznij uprawiac jakis sport oraz pamietaj duzo snu ale w nocy!!!...ogranicz siedzacy tryb zycia (czyli nie siedz tyle przy kompie)
Napewno poczujesz poprawe.

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5710
polecam basenik i 10 wskazowek zywieniowych

Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego o czym myśleliśmy.

Buddha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 360
nie jedz smieci (slodyczy i innych syfów) - właśnie bardzo rzadko jem słodycze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
nie jedz produktow wysokoprzetworzonych fast-foodow itp, zdrowe odzywianie sen oraz SPORT - ZACZNIJ GO UPRAWIAC a bedzie ok!!

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 360
dzięki za odp. ma ktoś jeszcze jakieś rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1097
Jak najbardziej polecam dobrego lekarza, otóż mój dalszy kolea miał to samo, poprostu nie mógł się na niczym skupić, mówiło sie do niego a on taki niekumaty itp, jak by to mial od zawsze. wkurzyl sie i poszedl do dobrego lekarza, a ten, odrazu pierwsze co to badania ogulne rozszezone, no i wykryto jakies robaki w organizmie. leki oraz witaminy dodane do codziennej diety i jakos mu to przeszlo. niestety narzaie nic o tym nie moge powidziec wiecej, gdyz nie zainteresowalem sie nim zbytnio jeszcze nieobeszlo sie bez ziolek chinskich. no i tera jest juz ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 360
no dzięki wszystkim ale czekam na jakąś konkretną odpowiedź :) dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3640
kup sobie jakieś witaminki, nie myśl o tym caly czas, jedz rozsądnie i nie daj soibe wkręcić że to od komputera ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 360
kup sobie jakieś witaminki - no właśnie kupiłem ale żadnej poprawy nie odczułem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3640
no tak, pisałeś sorry :)
Zobaczysz jak będziesz się czuł po świętach, jak sobie odpoczniesz od szkoły, mi takie przerwy bardzo dobrze robią, bo wiesz w szkole od 8:00 do 17:30.. Wracam odpocznę chwile i biorę się za ćwiczenia, potem nauka do póznia i mam mało czasu na sen.. A mówisz że jak się wyśpisz po powrocie ze szkoły to od razu lepiej.
I nie siedz już przed kompem tylko idz spać
też spadam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciągły trening

Następny temat

zmęczone stawy a rozwój mięśni

WHEY premium