SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zlamanie a cykl, pomocy.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
Siemka jestem na 10tym tygodniu enana i 2gim wina, mam zamiar pociagnac 2-4 tyg (9 ml) i zlamalem na worku dzisiaj reke (przyj**alem w sciane) prawa ręka pod palcem wskazującym, mam szyne zalożoną nap*****la strasznie. Mam pytanie odnosnie jakie moge robic cwiczenia zeby nie obciążać dloni, np dzis robie klate i barki i nie ma ch**a pojde napewno ale co moge robic, np krzyzowanie linek, rozpietki na maszynie itp, moge zlapac przedramieniem. Macie jakies pomysly? Moze znacie cos konkretnego przeciwbolowego bo panadol moge sobie w d.. wsadzić? Zstanawiam sie tez jak sie bd wbijał... macie jakies rady ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nozownik
Kasa w błoto, może przy aerobach pomoże.

Od brzucha w dół to więcej niż połowa ciała, jest co robić (czasami nadrobić). Zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jak chcesz ćwiczyć ze złamaną ręką to jesteś idiotą po prostu. I tak będziesz miał długi okres rekonwalescencji, więc wino sobie odpuść w ogóle. Jedynie nogi rób sobie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
reka moge ruszac, palcem jednym nie moge. czemu wino odpuscic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Masz palec złamany czy co?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
mozna powiedziec kostke pod palcem wskazujacym, dosc mocne uderzenie niefortunne. nie mam zamiaru obiazac dloni, mozliwe ze wino swoje zrobilo bo ostatnio stawy troszke bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
bylem, robilem.. przej**ane boli okrutnie, skonczylem na nogach bieganiu i brzuchu.. co mozecie mi doradzic co robic, cos kupic zeby sie szybciej zroslo? cokolwiek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
Rób normalnie ćwiczenia staraj się wyizolować tego palca sproboj dobrać odpowiedni uchwyt bez angażowania palca wskazującego. Próbój izolowane ćw (np atlasy wyciągi) unikaj raczej wyciskań chyba ze dasz rade;) Możesz walić ketonal np. Żeby cię pocieszyć kiedyś z ręka w gipsie wyciskałem na klate podajze 80kg jakos dawno temu

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wrzuć na luz, rób te ćwiczenia które nie sprawiają Ci bólu. Branie tab przeciwbólowych i ćwiczenie moim zdaniem to totalna głupota w tym wypadku. Winko odstaw, testa nie musisz zmniejsz dawkę i zrobisz sobie ala mostek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Trenuj nogi,brzuch,na klatke mozesz sobie Butterfly sprobowac,uzyj paski do martwego ciagu moze pomoga w niektorych cwiczeniach aby odciazyc dlon.Na pewno nie lykaj srodkow przeciwbolowych i wins sobie odpusc a test mozesz ciagnac dalej.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym cykl do końca poprowadził. Ćwicz tylko nogi, brzuch i prostowniki. Do tego aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
Przystane na brzuchu nogach aerobch, nie wiem czemu mam winko odstawić, słabsza regeneracja? Kasa w błoto, może przy aerobach pomoże.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja PCT

Następny temat

szczepienie

WHEY premium