SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ziolowy losos INACZEJ

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Losos 120g
Jajko 1
1 garsc swiezych ziol, u mnie: bazylia,natka pietruszki, tymianek cytrynowy i czosnek niedzwiedzi
Sol pieprz

Lososia posolic i popieprzyc- zostawiac na ok 20min. Jajko zblendowac z ziolami,sola i pieprzem. Rybe obtoczyc w jajku, polozyc na patelnie i polac po wierzchu resztka jajka z ziolami. Smazyc pod przykryciem az jajko zetnie sie, odwrocic i smazyc jeszcze przez ok 3 min

5

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9922 Napisanych postów 5608 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18317
w tak sposób zrobionego nie jadłam , sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
W sumie ciekawy sposób

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
myślałem że to ciasto naleśnikowe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Gdzie kupujesz lososia? W normalnych sklepach czy w jakichś ekologicznych albo od kogoś kto łowi sam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Maria, tego akurat dostalam od kolegi. 4,5kg pysznej rybki. Czasami jezdze zd znajomymi na ryby ( problem jest tylko jak zlowie jakas i trzeba sciagnac ja z wedki, dwie wedki juz wyladowaly w fiordzie) Ale zazwyczaj kupuje w Meny, dogadalam sie z jednym chlopakiem i jak przyjezdzaja dobre swieze ryby to mi odklada ladne kawalki

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
No taka swoja jest super. Nie wiem czy się interesowalas tym ale te ryby z meny, remy itp.sa z hodowli. Nie chce Cię zrazac ale ale ja po obejrzeniu filmu dokumentalnego o tym jak wygląda hodowla lososi w Norwegii juz ok.2 lat ich nie jem także jak masz możliwość to low ja niestety nie umiem, czasem gdzies się uda zdobyć a tak to z Pl przywiozlam zapas atlantyckiego


Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2016-07-13 11:12:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
No wiem niestety ze hodowlany. Nie kupuje go zbyt czesto, tylko wtedy gdy zapomne rozmrozic mieso albo mam wielka chcice na rybe. Mam zamiar zaczac organizowac minimum raz w miesiacu fisketur i zaopatrzac zamrazarke, na szczescie w okolic jest mnostwo makreli i dorszy. Takze tego czas lapac za ta nieszczesna wedke

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Batonik bounty T+B

Następny temat

Weekendowe konkursy z kuchnia SFD Lipiec-wyniki

WHEY premium