SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ziołowe tabletki na podbicie testosteronu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107
Witam,
Na siłowni ćwiczyłem systematycznie ponad 2 lata, ostatnio wróciłem, z 5 miesiąc leci.
Chodzi o to, że brałem ziołowe tabletki na podbicie testosteronu, niezbyt mądre dawki czasami. Jest opcja, że popsuły mi testosteron i podbiły estrogen?
Jakieś 4 lata temu brałem przez 2 tyg metanabol i od tamtej pory chyba zacząłem się ekstremalnie pocić przy minimalnych wysiłkach, jest możliwe, że mam też problem z tarczycą lecz pewności nie mam. Samopoczucie, chęci do działania itp są w tragicznym stanie. Siła jako tako rośnie, rozmiary już nie bardzo. Odbiłem 38 w łapach i stoi. Waga 86kg. Wzrost 187.
Myślę nad pierwszym cyklu sterydowym, testosteron w shotach. Jak to brać, co na odblok, jakieś badania? Jakie są ceny mniej więcej?
Jestem zielony w tych tematach, prosiłbym o ograniczenie hejtowania i jako taką pomoc :d
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10382
badania krwi na początek: morfologia + crp, panel lipidowy, panel tarczycowy, panel wątrobowy, estradiol, prolaktyna, test całkowity, lh, fsh.
Te tabletki ziołowe które brałeś to na 99 % było placebo.

Wypełnij ankietę, za brak przyrostów może być odpowiedzialna dieta i plan treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
1. jw. najpierw ankieta, 2. wszelkie bustery tescia jezeli cos podbijaja to u osob ze skrajnie niskim tesciem i takie podbicie nigdy nie przekracza granic noormalnego czleka, tak wiec z koksowaniem to nic wspolnego nie ma czyli ani to nie ma wplywu na bloka, ani na efekty. 3. poczytaj najpierw o srodkach plusach i minusach itd. bo jestes zielony, a jak sie chcesz brac za koks to wypada miec jakas wiedze.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
Na libido sie sprawdzi aswghanda ,maca i rhodiola razem to adaptogeny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Żadne ziołowe tabl nie podniosą Ci test powyżej normy , wiec napewnonone Ci nie zaszkodziły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Ziola to pro zdrowotnie ew

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zrobisz badania to wszystko się wyjaśni. Tak to gdybanie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

raz a porządnie czy z off'ami

Następny temat

Palenie tluszczu na masie susta

WHEY premium