SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zioła jakie warto stosować w sporcie

temat działu:

Herbapol

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2755
Krótka piłka.
Jakie zioła warto stosować w sporcie ... O co mi konkretnie chodzi?

Coś pobudzającego, coś co dostosowuje nasz organizm do ciężkich warunków, coś co może zwiększyć koncentracje.... Jakieś adaptogeny...

Jeśli można prosić to podajcie listę wszystkich ziół, które by się sprawdziły, a nie tylko te posiadane w ofercie :)

ElFlexo - "Jestem tak podekscytowany, że chyba umyje dzisiaj wszystkie zęby."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160619
Na 100% żeń-szeń w różnych wydaniach(syberyjski, amerykański, azjatycki).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2755
syberyjski najlepszy ... wiem ... do tego dochodzi rhodiola , co jeszcze?

ElFlexo - "Jestem tak podekscytowany, że chyba umyje dzisiaj wszystkie zęby."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160619
Może tribulus, kozieradka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7285
ja spróbuję nie długo kozieradke to ci zdam relacje :D a po za tym wejdz na prace konkursowe użytkownikow tam masz opis i rodzaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dokładnie tak
Do ElFlexo jakby co to http://www.sfd.pl/Temat_do_nadsyłania_prac_konkursowych-t633942.html

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2010-08-28 12:20:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

HerbaPurif- kilka pytań.

Wheya