SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zincas forte + Magne B6 Forte = "Apteczne ZMA" ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
A jak inaczej to nazwać? Koenzym jest zbyt uboga nazwa a katalizator to chyba nie to
Działanie kofaktorow jest zależne od szeregu czynników - stezenia sodu/magnezu, stezenia aminokwasów itd.

Co do twojej uwagi, że one se tam są i se tam krążą to rozbawiles mnie
Gdyby tak było to nie mielibyśmy tyłu kłopotów z osteoporoza (wapń), z sercem (potas i sód), trawieniem (magnez) itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
No nie wiem w jakimś swiecie zyjesz, wg twojej teorii idąc rano na badanie nawet po całodziennym poście nie powinienem mieć minerałów bo ich nie przyswoiłem z pożywienia czy supli.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Hmmm minerały czy różne substancje występują w organizmie w kilku miejscach.
Jak masz mało wapnia to jest on uwalniany z kości itd.

Poleć sobie kiedyś na w miarę sztywnym zapotrzebowanu przez tydzień - zobaczysz pewne zmiany.
Poczynając od pozytywnych na negatywnych skończywszy.
Zobaczysz magię jak dziennie będziesz jeść np 3-4gr potasu

Mówimy ofc o zaspokojeniu wszystkich składników odżywczych.
Na 99% pojawia się też negatywy tzn negatywy w rozumieniu mózgu czy odczuć.
Bo nagle uruchomione zostaną mechanizmy np forujace zmęczenie (za dużo wapnia czy potasu, zwiększenie stężenia serotoniny itd).

Jednak te "negatywne" odczucia też mają swój cel w organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
Jednak te "negatywne" odczucia też mają swój cel w organizmie.

ogolnie wiele razy kusilo mnie to, aby zyc, tak jak przewiduje rytm dobowy, niestety praca skutecznie utrudnia mi tego typu dzialanie, a podejrzewam, ze bylby to fajny klucz do tego, aby zwiekszyc wydajnosc umyslowa, czy mozliwosci regeneracyjne, niedobory snu, jego kiepska jakosc to w mojej opinii najwieksza bolaczka dzisiejszych czasow, jestesmy niedospani, sypimy kiepsko, przez co uklad nerwowy dostaje po tylko i zaczynajasie wszelkie problemy ze zdrowiem
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Dokładnie tak jest, sam zauważyłem to po sobie. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja przed i po treningu na diecie keteogenicznej

Następny temat

SKLEP SFD LEGNICA - ZAPRASZA

WHEY premium