SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zimny Prysznic

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Witam!
Mamy piękne lato 2012roku.Chciałem sie dowiedzieć czy dzienny zimny (prawie lodowaty) prysznic jest zdrowym trybem czystości i urody dla mojego organizmu, nie zaszkodzi mi to? jakieś choroby poprzez zmniejszenie temperatury ciała przez krótki czas w trakcie kąpieli.Tego roku okropnie się poce (wiadomo lato upalne dni) i nie wiem czy moge tak spocony zaczynać od lodowatej kąpieli. Z tego co wiem to poprzez pot wydalamy jakąś część bakterii szkodliwych dla naszej skóry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 240 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
Co do skróty to podobno bardzo dobrze robią takie rzeczy jak kąpiele naprzemian ( ciepła zimna) a co możesz mieć? Jak wskoczysz jak idiota do prysznica, wanny, basenu czy innego zbiornika z wodą zimną możesz dostać szoku termicznego. Lepiej najpierw się ochal lekko wodą i wejdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
Zimny prysznic nie zahamuje Twojego pocenia na amen. Chociaż fakt - możesz się później pocić nieco mniej. Ale potraktuj to, jako zaletę.
Poza tym obserwuj swój organizm - jeśli nie jesteś przyzwyczajony, to możesz się przeziębić. Proponuję zacząć od wody chłodnej i powoli przechodzić do lodowatej.
1

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrót do biegania, ćwiczeń na siłowni po złamaniu nogi

Następny temat

niedosłuch a sporty kontaktowe

WHEY premium