SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zimne jedzenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 449
Witam Państwa, mam pytanie otóż jak przyrządzacie sobie jedzenie na cały dzień w pojemniki, z jakich przepisów korzystacie najchętniej. Oczywiście zaglądałem do działu kuchnia, ale jestem ciekaw Waszych opinii. Jak przyrządzacie sobie np. kurczaka, tak żeby i na zimno był dobry, jakich warzyw najczęściej używacie itd. ? :) Zmienił mi się troche harmonogram dnia i nie mogę sobie zawsze zrobić ciepłego obiadku stąd moje pytanie, pozdrawiam i liczę na jakieś ciekawe porady;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ja Ci od siebie mogę powiedzieć, że w mojej kochanej pracy, gdzie spędzam jak większość z nas 8h dziennie, nie ma mikrofali, ani nic w czym można by było sobie podgrzać żarcie. Co zrobiłem? przyzwyczaiłem się do zimnego. Co prawda po pewnym czasie wpadłem na pomysł, by mięso nie kroić w kostkę, tylko w płaty (jak na kotleta), kupić za 3 dychy opiekacz do tostów i odgrzewać sobie mięso w nim. Niestety, węgle (ryż, kasza itd.) oraz warzywa pozostają zimne. Kwestia przyzwyczajenia. Jednak ciepłe mięso plus zimne ziemniaki i zimny brokuł nie jest takie złe

poza tym, są specjalne torby (widziałem w cenach od 300-500zł) do przechowywania żywności właśnie w pojemnikach. Torby te trzymają ciepło itd. więc po kilku godzinach nadal wyciągasz ciepły posiłek nie jest to tania zabawka, ale jest to jakieś rozwiązanie.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Całe szczęście, że mam na siłowni mikrofale, a brokuły na zimno mi nigdy nie przeszły

Jak kolega wyżej, kwestia przyzwyczajenia i walorów smakowych.
Da się, lecz nie należy to do najsmaczniejszych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
W słoik, słoik alufolia, na to ręcznik i siata plastikowa, to sobie kima 6-8 godzin i jeszcze jest ciepłe w torbie od laptopa. Możesz też kupić kontener termiczny. Oczywiście do słoika prosto z patelni, zagrzane ile się da.

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 449
Dziękuje za odpowiedzi, natomiast chodziło mi bardziej o jakieś ciekawe przepisy które polecacie, bo to że trzeba się przezwyczaić lub jakoś wykombinować by jedzenie tak szybko nie stygło to wiem i staram się to robić, a co do przyzwyczajenia się do zimnego żarcia to nie ma z tym u mnie problemu, wchodzić, wchodzi to jedzenia i nie ma problemu, natomiast myślałem że ktoś z użytkoników ma po prostu taki swój patent na dobre zimne jedzenie. Ja robie sobie kurczaczki w płatkach owsianych i sezamie w piekarniku do tego jogurt naturalny i mam kąsek z kurczaka. W tą stronę nakierowany był temat :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W dziale Kuchnia znajdziesz wiele przepisów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Każdy lubi co innego, więc kto jakich używa warzyw raczej do niczego Ci się nie przyda. Ja robię różnie, w zależności na co mam ochotę i czas.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta od podstaw

Następny temat

Dieta czy się nada ?

WHEY premium