SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zimne dłonie, palce u stóp czasem nos

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
SIema, mam taki dziwny problem

często mi zimno w ręce a w domu jest ponad 20 stopni celcjusza
tak samo w palce u stóp, oraz w nos

ale nie że wszystko naraz, tylko pierw ręce i nos, potem palce u stóp i ręce, a potem same palce u stóp, i potem znów tak wkoło, jeden tydzien nic nie bylo bylo lux, wczesniej to było, a teraz znów wróciło

nie wiem dlaczego i z jakiej przyczyny to występuje, może iść do lekarza?? czy znacie jakies domowe sposoby?

ale włozenie stóp, rąk do wody daje cos ale tylko 10 min, potem wraca to g****;/

a jak ćwicze i to występuje, to mi sie odechciewa cwiczyc i nie cwicze, tak mnie to w****iło ;/

2 treningi nie zrobiłem przez to.
Rozgrzewka była i to 30 min, spociłem sie strasznie, ale jak zaczalem cwiczyc to po chwili znow bylo zimno, a tydzien temu tego nie bylo.
Bym poszedl do lekarza, no ale matka nie ma czasu, a samemu to nie wiem co i jak, bo zawsze z matką byłem mam 16 lat, i ostatnio byłem jak miałem 9 lat

"Bijąc słabszych udowadniasz, że jesteś nikim."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 273
też mam 16 i zawsze sam chodze, pora sie przyzwyczajać do "życia" ;) co do problemu to wygląda na słabe ukrwienie tamtych miejsci słaby dostęp krwi. ja bym poszedł do lekarza, ale do jakiegoś lekarza-czlowieka, żeby cie odrazu nie odprawił z kwitkiem tylko doradził coś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Facet z cyckami

Następny temat

Bol "piszczeli" podczas biegania

WHEY premium