SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zima na mase / lato rzezba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155
Witam mam 16 lat i potrzebuje rady.W zime czyli teraz jechalem na mase/sile bralem kreatyne mega caps olimp, od poczatku maja chce jechac na rzezbe tzn. wyszczuplic cialo tylko nie wiem co brac.
Staz mam duzy W moim miescie chodzilem 2 lata na kajaki wyczynowe. W lato plywalismy to cwiczyla sie wytrzymalosc , mialismy silownie (trener wymagajacy) i biegalismy za to w zime silownia wiec staz sie wyrobil.Zakonczylem kajakarstwo w zeszle wakacje i od tamtej pory chodze na silownie. Jechalem ciagle na sucho az pod konies jesieni kupilem sobie Nitrobolon II jak juz zajdlem puche mialem przerwe z nitro i po pzrerwie kupilem kreatyne mega caps olimp wlasnie ja skonczylem i mam pzrerwe. ale po przerwie planuje jeszzce jedna puche zjesc. od poczatku maja planuaje juz jechac na rzezbe tzn. zwiekszony aerob i sie zastanawiam jakie suple kupic pomozecie ?
Wiek : 16 lat
Staz : ponad 2 lata
Biceps : 34 cm
Klata : 100cm

Dieta : taka sobie ale jest wiem musze popracowac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3448
Redukcja nie polega tylko na zmianie systemu serii. Wydaje mi się, że w momencie robienia masy aeroby są błędem, bo zwiększasz zapotrzebowanie organizmu. Jakie efekty na mono i nitro?

Do sukcesu nie ma żadnej windy.
Trzeba iść po schodach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
ANKIETA
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem, gdyz nie wiemy na jakim etapie zaawansowania jestes, oraz jak wyglada twoja sylwetka
[[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html]] 
+ rozklad b/w/t w diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155
1) Zdjecia wkleje potem bo teraz nie moge.
2) Wiek : 16 lat
3) Waga :60kg/Wzrost 173
4) Staz : ok 2 lat i 6 miesiecy
5) Cel cyklu j/w w zime jechalem na mase/sile zreszta jade tak do maja. od poczatku maja chce na rzezbe i tu jest ten problem.
6) Stosowalem juz kreatyne mega caps olimp i Nitrobolon II
7) zadnych spalaczy nie stosowalem
8) zadnych supli w wolnym czasie od krety nie stosowalem
9) 35 dni wolnych od krety
10) Dieta mam taka sobie mozna powiedziec ze wg wiec bym prosil o rade, oczywiscie ujemna
11) okolo 200zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
MAGIA

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 460
I z czego Ty chcesz rzeźbić ? ;o z 60 kg ?

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
staz 2 lata i waga 60kg? to co ty robisz na tej silowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155
j/w
Uprawialem kajakarstwo wyczynowe co sie wiaze z wysilkiem i to bardzo duzym.
Na silowni cwiczylem bo chyba to sie robi :)

Piszac ten artykul glownie chodzi mi o miesnie brzucha robie brzuszki, biegam i plywam na basenie ale chcialbym dorzucic jakies suple zeby sie pozbyc tkanki tluszczowej glownie z brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Zastanów się jeszcze nad masą, wycinaj może za rok na wakacje. Chcesz się rzeźbić z 60 kg i ważyć z 56?? Aż nieestetycznie tak wyglądać.
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 268
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155
Bo to jest tak ze do maja jade na sile wiecie wieksze ciezary mniej powtorzez a od maja bd robil mniejszymi ciezarami ale wiecej zeby sie (wyrzezbic) i myslalem nad Nitrobolon II bo to w koncu pompa i troszeczke przyspiesza spalanie.To jechac tak jak napisalem czy moze lepiej bd jak wy uwazacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Ogólnie to nie wiem jaki Ty masz cel ćwiczeń. Chcesz mieć ładną sylwetkę czy być wyrzeźbionym przy ~60 kg? Nitrobolon podczas cyklu redukcji przy Twoim poziomie otłuszczenia nie potrzebny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw na cykl?

Następny temat

Długość cyklu? Pytanie

WHEY premium