SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ziemniaki - źródło węglowodanów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
siema wszystkim ... jestem na diecie pare tygodni i musze zmienic pokarmy ;) nie ktore, bo juz moj organizm nie przyjmuje ich ;O np jem kasze z kurczakiem i warzywami . wg mi to juz nie smakuje i chcialem zamienic kasze na ziemniaki, czy ziemniaki sa zdrowe i dobre do diety na mase ? np kaszy jem 100g i jest jej duzo a ziemniakow 100 g to jeden ziemniak wychodzi co wzwiazku z tym ? ;) prosze o szybka odpowiedz bo niewiem co na jutro ugotowac, a ryz czy makaron mam juz w innym daniu i nie chce powtarzac zeby tez szybko nie zbrzydlo .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
IMO skrobia nie jest rewelacyjnym wyjsciem w kulturystyce, ale jak jestes na masie i jestes mega ekto to mozesz szamac co jakis czas:)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
Aha . no moze przez tydz\dwa jadl bym ziemniaczki i zmienie znow ;) tylko niewiem ile gramow tych ziemniakow jesc ;O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
100g ziemniaków jakieś 15g węgli więc policz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
myslalem ze jak ryz, ze 100 g i juz w h** wegli ;) dzieki wielkie pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie do końca jak widzisz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Ziemniaki to jak najbardziej dobre źródło węglowodanów, które możesz jeść spokojnie nawet codziennie.
Metakreta: a ryż czy kasza to co zawiera, glikogen?

Polecam artykuł:
http://potreningu.pl/artykuly/568/ziemniaczane-nieporozumienia 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
metakreta
IMO skrobia nie jest rewelacyjnym wyjsciem w kulturystyce, ale jak jestes na masie i jestes mega ekto to mozesz szamac co jakis czas:)



p******y piszesz, ja jestem na redukcji i jem ziemniaki kiedy mam ochote jako zamiennik ryzu/makaronu i fat leci az milo takze nie wiem skad wziales ze ziemniaki tylko na masie.

Zmieniony przez - nervus w dniu 2012-04-17 01:30:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
spróbuj przekonsza się

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75956 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754427
Skrobia wystepuja w kazdym zrodle weglowodanow, nie tylko w ziemniakach. Jej sklad rozni sie w zaleznosci od produktu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11333
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobry pomysł?

Następny temat

Proszę o sprawdzenie planu.

WHEY premium