SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zielony w poszukiwaniu planu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99
Cześć.A więc tak mam 16 lat 174cm wzrostu waga 69.9kg.Jeśli ktoś mógłby ułożyć mi plan treningu na masę, ponieważ za bardzo się nie znam.Więc jeśli znajdzie się osoba która by mi z tym planem pomogła to byłbym bardzo wdzięczny.Na siłownie chodzę wtorek,czwartek,sobota i niedziela.
Dziękuje z góry :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1603
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1603
Tu masz wszystko krok po kroku nie zmieniaj nic. Trenuj 3 razy w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2160
ankieta

NAJLEPSZYM SIĘ STAJESZ NIE RODZISZ !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 115 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11093
podłącze sie pod temat kolegi - chce zacząć treningi na siłowni tak jak w wątku powyżej tylko zastanawiam się czy czy te ćwiczenia ( martwy ciąg i przysiady) nie bedą za bardzo obciążały kręgosłupa ( mam skrzywienie w odcinku piersiowym) , ewentualnie czy mogę zastąpić te dwa ćwiczenia ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Nie ma czegos takiego jak trening na mase, od tego jest dieta z dodatnim bilansem kalorycznym. Trening to tak jak kolega wyzej wkleil artykul bierzcie z tamtego artykulu.

xLukaszx najpierw idz do lekarza ( tylko nie rodzinny) i jak Ci pozwoli ćwiczyc i da cwiczenia na korekcje Twoich wad wtedy zacznij cwiczyc, a Martwy Ciag i przysiady to sa dwa podstawowe cwiczenia bez ktorych obejsc sie nie da....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Co do martwych ciagow tez sie dziwie ze sa rozpisane w planie dla poczatkujacych. Poprawne wykonywanie MC zmniejsza ryzyko kontuzji jednak slyszalem juz od kilku trenerow na silowni (nie wnikam w ich kompetencje) oraz od wielu osob ktore chodza na silownie ze jezeli nie masz zamiaru zostac profesjonalista lepiej calkowicie odpuscic sobie MC bo predzej czy pozniej przy wiekszych ciezarach jest mozliwosc zostania kaleka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
A mowili by nóg też nie robic? bo takie osoby przewaznie i takie rzeczy mowia. Dla mnie to glupota, po prostu sami tych cwiczen nie wykonuja i nie wiedza jak do tego prawidlowo sie zabrac, mi tez na poczatku mowili by nie cwiczyc Martwego i przysiadu a po pol roku byli zdziwieni ze taki progress zrobilem, To sa dwa podstawowe cwiczenia ktore angazuja praktycznie cale cialo, wiec to jest podstawa by je cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Ja wiem ze MC angazuje cale cialo. Nie, nie mowili by nog nie cwiczyc, po prostu wiele osob radzilo by unikac MC i wykonywac inne cwiczenia mniej obciazajace kregoslup. Poza tym MC angazuje bardziej mie snie plec ow niz nog.

Po prostu jezeli cwiczysz dla rekraacji i poprawienia wygladu, nie chcesz bic rekordow i nie chcesz zostac zawodowcem mozesz wykonywac inne cwiczenia na plecy i nogi ktore sa mniej kontuzjogenne.

Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-07-25 23:29:09

Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-07-25 23:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 Kolego zapraszam do lektury artykułu może otworzy Ci oczy na niektore kwestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Jasne, dzieki, przeczytam. Z reszta, sam mam lekkie skrzywienie kregoslupa wiec chyba zanim nie skonsultuje tego z lekarzem to calkowicie zrezygnuje z przysiadow (ktore w sumie polubilem).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch 6 razy w tygodniu

Następny temat

Plan

WHEY premium